Wpis z mikrobloga

Jak najprościej w #rzeszow godzinach około 15-15:30 przejechać z ulicy Warszawskiej na ulicę Architektów? Ogólnie to znam trasę, lecz chodzi mi o to by nie utknąć w korku niepotrzebnie w tych godzinach, a nie mam rozeznania jak wygląda centrum i te okolice ostatnimi czasy w godzinach popołudniowych.
  • 15
@mietek1b tak szczerze to idealnego rozwiązania nie ma. Wybierając trasę przez centrum stoisz w korku czasem przez całą Marszałkowską, i później w okolicach zamku. Poza tym masz buspasy, które dodatkowo potęgują korek. Pojedziesz obwodnicą to stoisz przed skrzyżowaniem koło szpitala MSW i na skrzyżowaniu Witosa/Staroniwska. Później już musisz w Przemysłową skręcić, żeby przypadkiem nie stać w korku na skrzyżowaniu z podkarpacką. Według mnie obwodnica jest tym mniejszym złem
Koło warszawskiej tam można jeszcze przez taki mostek z torami śmignąć i w sumie jest tam szybciej a przynajmniej kiedyś było. Dalej też można pokombinować przez baranówki, ale nie wiem jak tam przejazdy obecnie


@chosenon3: jak się nie zna miasta za dobrze to lepiej się nie pchać w żadne mostki ani baranówki ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i zależy z którego miejsca na tej Warszawskiej dokładnie
To na tym odcinku obwodnicy nie ma korków o takiej porze?


@mietek1b: a gdzie w tym mieście nie będzie korków o 15? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
obwodnica jest najbardziej drożna, obstawiam, że największe korki będą na Przemysłowej, bo #!$%@? Architektów to najbardziej zakorkowane osiedle w w Rzeszowie
@mietek1b: cóż za #!$%@? w komentarzach. Najlepiej najłatwiej najszybciej wyzwolenia, okulickiego witosa. Nie ma tam aż takich korków żeby opłacało się kombinować innymi trasami. Złotowa ci to mówi.