Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PojemnikNaZycie: wiem, że KK uznaje marnowanie nasienia za grzech. Stąd pewnie ten stosunek przerywany i zabezpieczenie. Tylko, że zabezpieczenie w postaci tabletek antykoncepcyjnych chyba pod to nie podpada. Za to nie mam pojęcia czemu gadżety erotyczne są zakazane, a seksowna bielizna nie.
  • Odpowiedz
@PojemnikNaZycie: Z tego co mi mówił katecheta w gimbazie to z fantazji seksualnych też, jeżeli zwrócisz uwagę na jakąś dziewczynę na ulicy i w głowie pojawią się myśli z nią, kwalifikuje się to jako pożądanie żony bliźniego swego XD
  • Odpowiedz
jestem katolikiem i czuję się zażenowany tym artykułem


@Chopin_fapu: jak to jest być częścią sekty, która żeruje na ludzkim poczuciu winy i wpaja wiernym średniowieczne zabobony?
  • Odpowiedz
@#!$%@?: @Goronco: @Budo: ale wy jesteście smutni. Jeśli tego typu gówno gazeta jest dla was wyznacznikiem drogi życiowej...to podejrzewam że najprawdopodobniej jesteście cieciami w jakiejś szkole czy stacji benzynowej.
  • Odpowiedz
@Chopin_fapu: ja nawet nie wiem co to za gazeta. Dzięki, że się martwisz o moją pozycję i drogę życiową- nie masz powodu, bo radzę sobie ok. Jeśli chodzi o pracę, to żadna nie hańbi, może oprócz polityki. Z radością informuję, że politykiem nie jestem.
  • Odpowiedz