Wpis z mikrobloga

  • 21
Nie jest tak źle jak mogło się wydawać. W trochę krótszym sezonie 3 tygodnie to jakieś 12-15 spotkań, biorąc pod uwagę fakt, iż bez Embiida 76ers w tym sezonie dalej mają szansę wygrywać na niezłym procencie i to, że Lebron sam średnio daje radę ciągnąć za uszy Lakers, to mam wrażenie, że Jokić stał się teraz najpoważniejszym kandydatem do MVP. Stawiajcie domy.

#nba #bojowka76ers
parooow - Nie jest tak źle jak mogło się wydawać. W trochę krótszym sezonie 3 tygodni...

źródło: comment_1615645023sKZeetNDMldwMzFC1UrF23.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@parooow:

W trochę krótszym sezonie 3 tygodnie to jakieś 12-15 spotkań,


Actually zakładając, że to będą 3 tygodnia, to 10-11 spotkań. Jak tak się to skończy, no to Embiid będzie miał więcej szczęścia, niż rozumu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wojt_ASR_ 10-11 spotkań to rzeczywiście nie tak źle, ale spowdziewam się, że nikomu nie będzie się spieszyło z jego powrotem do gry, może ominie teoche b2b więc może się okazać, że przez kontuzje ominie trochę więcej spotkań
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Adrian_Wojnarowski1488 prewencyjnie zagrałem dzisiaj za 130 zł u buka na MVP Jokića żeby nie żałować ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Wojt_ASR_ wydaje mi się, że przy Riversie ta drużyna potrafi funkcjonować nawet bez Embiida, więc chyba nie powinno być ogromnego zjazdu

  • Odpowiedz