Wpis z mikrobloga

Muszę w jednej sprawie pochwalić #polska Znalazlem nareszcie polski ketchup wyprodukowany przez Maspex który prawie (w 95%) dorównuje w smaku mojemu ulubionemu Tortexowi produkowanemu przez Unilever. Moze i nie był najtańszy bo w #niemcy za taki ketchup placimy zdecydowanie mniej, ale czasami warto dopłacić za zaspokojenie nostalgii do gównianego jedzenia do ktorego przywykliśmy wychowując się w biednym kraju.

#tortex #ketchup #dumnyzpochodzenia
f.....k - Muszę w jednej sprawie pochwalić #polska Znalazlem nareszcie polski ketchup...

źródło: comment_16156407933l1en38xisbqLSpO3IgrRJ.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: mi smakują jeszcze ostre zupki chińskie, tutaj też są ale zupełnie inny smak IMO. Oprócz tego to np. przysmak świętokrzyski którego tutaj nie ma, ptasie mleczko, jakieś batony typu Pawełek, Cheetosy np., chociaż to nie jest polski produkt, no ale nie ma ich tutaj
  • Odpowiedz
przysmak świętokrzyski


@EvineX: nie znam. Zupki polecam z maggi ( wiadomo, ze vifon wychodzi 30ct a maggi około 59ct, ale też są dobre)
Ptasie mleczko przereklamowane, bardziej mi smakuje magnetic z biedry xD szczególnie te edycje specjalne dwusmakowe. Odpowiednik Pawelka na siłę bym Ci znalazł a cheetosy jakieś konkretne?
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: cheetosy wszystkie, akurat ptasie mleczko jest tutaj w EDECE od niedawna bo sobie przypomniałem, ale reszta słabo ( ͡° ͜ʖ ͡°) a cheetosy w sumie wszystkie, pizza, te pałeczki keczupie i głównie te kręcone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ie, pizza, te pałeczki keczupie i głównie te kręcone ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@EvineX: odpowiednik znajdziesz w realu. Za oranżadą Heleny nigdy nie przepadałem więc nie doradzę. Co do ptasiego mleczka, tydzień temu byłem w PL i przywiozłem wedla,milke i magnetic. Magnetic wygrało xD
  • Odpowiedz