Wpis z mikrobloga

@BlackDandy: Faktyczine znalazlem to, jest to na wierzchu, nigdzie szukac nie musialem a jednak nie moglem znalezc xD. Wylaczylem bo faktycznie nie podobaly mi sie te zdjecia ale nie mam nic ciekawszego. Tyle lat w niewiedzy. Dzieki!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dezerterr: widok tego ogródka jakich setki tysięcy w Anglii przyprawia mnie o dreszcze ;p przechodziłem tam jeden z najgorszych tripów w życiu i to po zwykłej mj.
Jak się tam żyje obecnie? Długo siedzisz?
To sa najtansze ogrodzenia z B&Q, no i sa gownianej jakosci. Generalnie jest ok, po Brexicie nic sie nie zmienilo, a przynajmniej ja tego nie odczuwam moze tylko brytole bo beda mieli gorzej z wjazdem do UE. Dalej na dowod moge przyjechac do UK. Jestem tu okolo 8 lat, bylem rok czasu w PL az wywali ten pierwszy lockdown i slusznie stwierdzilem ze panstwo z dykty i absurdow nie da sobie rady
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dezerterr: mnie bardziej niż pieniędzy będąc tam brakowało po prostu rodziny i znajomych, których mam tutaj, dołowały te nagłe zmiany pogody i ponury co by nie gadać klimat społeczny, choć to ostatnie to może kwestia regionu - ja żyłem niedaleko Birmingham. Trzymaj się Miras i nie trzymaj z ciapatymi co uprawiają takijję ( ͡° ͜ʖ ͡°)