Wpis z mikrobloga

@Rompicoglioni: Nie Ty wydajesz mi polecenia, od tego mam przełożonych, ale tak dla Twojej informacji, to moja matka zmarła kiedy miałem niecały rok, ojciec też, więc jego również nie jestem w stanie przeprosić, nawet gdybym chciał, chociaż nie mam za co.
Teraz sobie hejtuj dalej i wylewaj nienawiść, to jest szczyt waszych ambicji, siedzieć za monitorem i hejtować!
Współczuję!
  • Odpowiedz
@bart88lini: jeżeli dla Ciebie respektowanie prawa jest czymś złym i godnym potępienia, to dla Ciebie chyba nie ma już ratunku. Wobec prawa każdy jest równy. Jak to Cię tak bardzo boli, to już nie mój problem.
  • Odpowiedz
@Hissis: jeżeli dla ciebie szczytem ambicji jest uganianie się za jakimś łepkiem z badylem w łapie to już tylko o tobie świadczy. Każdy ma w życiu inne wartości, ale proszę cię nie rób z siebie bohatera, bo jesteś zwykłym siurem na posyłki dla komendanta.
  • Odpowiedz
@Hissis: Typowo, starzy Ci umarli, babka odchowała, w szkole zapewne cisnęli z Ciebie pompe i teraz zostałeś psem żeby pokazać że jesteś bossem i ganiasz chłopaczków po osiedlu zgrywając strażnika teksasu xD
  • Odpowiedz