Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z #sen a przez to rozregulowany rytm dobowy i zycie a co jakis czas mam przez to stany pod #depresja i ogolny brak checi na cokolwiek a przez to czuje sie jak #przegryw bo zwyczajnie wegetuje od dobrych paru lat i nie moge sie ogarnac. Problem ze snem wynika z kilku powodow i to jakies bledne kolo. Rozregulowany rytm dnia wymusza spanie w stoperach bo zycie w bloku zaczyna sie od 6 i nie dosypiam przez sasiadow. W trakcie snu czesto sie budze, jak nie przez stopery ktore uwieraja to przez plytki sen. Zasypianie w innym momencie niz jak padam na pysk, to zawsze minimum godzina wiercenia sie i gonitwy mysli, moze przez nerwowosc. Melatonina dzialala calkiem dobrze w dawkach 2,5mg ale szybko przestala dzialac w ogole, widocznie zmienila sie tolerancja organizmu. Testowalem sporo suplementow ziolowych i lekow bez recepty ale te wplywaly jedynie na mase stolca i stan portfela.

W zasadzie nie mam juz pomyslu innego niz lekarz ale zostalo mi jeszcze do wyprobowania #cbd w olejku przed snem i od paru dni siedze i czytam. Z kazdego artykulu dowiaduje sie ze CBD leczy kazda chorobe, dolegliwosc i musze to kupic, najlepiej pod linkiem w artkule. Stosowal ktos z was olejek CBD do snu, przy stresie/nerwicy/stanach lekowych/depresji i tym podobnych problemach nerwowych i czy dziala skutecznie? Jak wyglada w waszym przypadku kwestia regularnego stosowania i tolerancji organizmu? Czy faktycznie olejek CBD dziala uspakajajaco i pomaga spac, stosowany pod jezyk w kilku kroplach? Bylbym wdzieczny gdybyscie polecili mi, konkretny i sprawdzony olejek.

#kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604c576b4fe83c000a90441a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 1