Wpis z mikrobloga

Ahoj podróżnicy. Gdzie w trakcie pandemii byście się wybierali (poza Polskę) na podróż poślubną? Na początku września. Tak żeby było dość tanio. Myślałem nad Chorwacją, bo cholera wie jak z tym lataniem będzie, ale raczej bez szczepienia nie przejdzie, a ja się nie zdążę dać zacipować lewakom ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak macie też jakieś fajne rekomendacje miejsc w Chorwacji to dajcie znać, bo raczej w tych małych miejscowościach ceny będą lepsze niż w np. samym Splicie.

#podroze #wakacje
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@schreder: według mnie nie ma szans na paszport, za mało osób zaszczepionych plus nie szczepi się przewlekle chorych i dzieci.
@BaRi: Może styknie wykonanie testu przed. Najgorsze, że zabookuję mieszkanie, kupię bilety a tu jakiś cymbał sobie może wymyśleć niewiadomo co. Pewnie do takiej Albanii i tak bezpieczniej, że nie będzie jakichś wielkich wymagań, bo prócz turystyki to ja nie wiem co tam jest. To samo Chorwacja czy Grecja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@schreder: ja w zeszłym roku 3 albo 4 razy bilety zmieniałem bo obostrzenia wchodziły, w końcu trafiłem na Rodos bez testu :p