Wpis z mikrobloga

Dostałem właśnie PS5 i pytanie czy tak powinna tyrkać konsola? Dźwięk prawie niezauważalny jak siedzę metr od niej. Nie wiem czy tak powinno być czy już jestem przewrażliwiony od czytania na temat problemów z konsolą
#ps5
Wakabajashii - Dostałem właśnie PS5 i pytanie czy tak powinna tyrkać konsola? Dźwięk ...
  • 21
  • Odpowiedz
@Wakabajashii: Przeszkadza ci przy normalnym użytkowaniu? Jak nie to po co szukać problemu tam gdzie go nie ma? Jak wykopek napisze, że #!$%@? CEWKI to wysyłasz na gwarancję? Wątpię żebym trafił na cichą konsolę, mi przy 3 metrach nic nie przeszkadza, ale jedyne co naprawdę wkurza to ten #!$%@? napęd xD
  • Odpowiedz
@Wakabajashii: To nie cewka. To wiatrak Nidec. Miałem to samo, odesłałem bo ten dźwięk bardzo się przebijał i było go słychać w całym pokoju. Szczególnie denerwował w rest mode ,bo konsola też wtedy terkotała :D Zdejmij górną pokrywę i policz łopatki wiatraka. Jak jest 17 to Nidec. One tak brzmią, poszukaj na youtubie :(
  • Odpowiedz
@Wakabajashii: moja brzmi ciszej, ale coś tam też lekko buczy. Jeśli myślisz o tym użytkując normalnie sprzęt to odeślij, jeśli nie (a założę się że jak grasz to nie słyszysz konsoli ) to bym zostawił - nie wymagajmy od konsoli o wartości średniej klasy karty graficznej by była bez żadnej skazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Macie racje to raczej wiatrak bo w rest mode też jest taki dźwięk ale słychać go tylko jak przyłożę głowę do konsoli. Do poniedziałku zastanowię się czy zwracać, dzięki za pomoc!
  • Odpowiedz
@Wakabajashii: daj spokój, jeśli ci nie przeszkadza w grze. Nigdy nie wiadomo jaką wylosujesz z następnego dropu, a tak to można przed końcem gwary ją wyrzucić do Sony i może do tego czasu już przestaną montować te problematyczne podzespoły.
  • Odpowiedz
@Wakabajashii: odpowiedź od Sony w tym temacie:
Nieco głośniejsza praca jest normalnym objawem działania konsoli. Jeśli nie zaobserwowałeś inych niepokojących objawów, oznacza to, że konsola działa prawidłowo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wakabajashii: a sprawdzałeś na grach PS4? Bo np w Valhalli i Spidermanie Moralesie u mnie jest podobnie - może nie aż tak ale jest, a w grach z wstecznej jest praktycznie cisza
  • Odpowiedz
@Wakabajashii: was wszystkich #!$%@?ło z tymi odgłosami. Ja #!$%@?, przeciez to nie latawiec. Ludzie, u mnie tez cewki lekko brzęczą ale nie słychać podczas grania, musze wyłączyć dźwiek żeby usłyszeć. Powaliło was już zdrowo
  • Odpowiedz