Wpis z mikrobloga

@Nieszkodnik: to raczej ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nie napisałem "przymus chodzenia do kościoła w średniowieczu?", odniosłem się do fantazji Dukielki o "planach katolików" ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
a 1600 to nie średniowiecze ciemniaczkuniuniu ʕʔ
  • Odpowiedz
odniosłem się do fantazji Dukielki o "planach katolików" ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@bartolomis: a cóż on takiego o planach katolików napisał? O zakazie aborcji i utrudnieniu invitro, które już teraz obowiązują niekatolików, bo są narzucone mocą państwa, nieprawdaż?
  • Odpowiedz
@bartolomis: Pisałem żeby Cię zaorać xD
Może to do Ciebie nie dotrze, ale osoby postronne mogą wyciągnąć wnioski :P

No i btw - w tym króciutkim komentarzy ponownie udowadniasz że nie umiesz czytać, gdyż:

a twoje # urojenialewakoidalne o r********u są
  • Odpowiedz
@PoteznaDukielka: na razie orzesz sam siebie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) cenzurowałem twoje słowa o rozpier******u ale widzę głodnemu chleb na myśli ( ͡~ ͜ʖ ͡°) a idiotą jesteś wyłącznie ty bo ja niczego nie odrzuciłem ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@bartolomis:
A dobra - źle zrozumiałem xD Wydawało mi się, że ty jakoś próbujesz odpowiedzieć na moje argumenty z in virto, czy z innymi postulatami katolików, ale no cóż - przeceniłem Cię ¯\(ツ)_/¯

Ale tak - @Wujo_Stachu Cię #!$%@?ł za pomocą Biblii, a ty uciekłeś nie odpowiadając na chociażby jeden punkt jego wklejki z Biblii, krzycząc, że za dużo tego i żeby wybrał sobie jeden punkt, byś mógł stanąć do walki xD

W sumie analogicznie z moimi argumentami - ani nie próbowałeś ich obalić, ani się przyznać, że mam racje, tylko wybrałeś opcje wyparcia i traktujesz ich,
PoteznaDukielka - @bartolomis: 
A dobra - źle zrozumiałem xD Wydawało mi się, że ty ...

źródło: comment_1615836469iMjxpGeh53Fy4MsKB5dkT6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PoteznaDukielka: człowieku naprawdę zgłoś się do specjalisty, napisałem, żeby wybrał jeden, za wiele razy po mojej odpowiedzi oponent "znikał" więc nie będę pisać elaboratów po próżnicy, nie zdecydował się jego sprawa, przynajmniej nie straciłem czasu na pisanie
Tylko ze względu na honorowe podejście do sprawy (danie mi trzech do wyboru) spuszczę zasłonę milczenia na ad personam
Jutro coś wybiorę, przypomnij się bo nie siedzę 24 godziny na wypoku
  • Odpowiedz
@bartolomis: Mnie to wyglądało na wymigiwanie się od odpowiedzi xD
Ale przynajmniej teraz poniosłeś rękawicę, więc przenieśmy dyskusje do innego wątku.
Mam jedynie nadzieje, że nie będziesz używał pewnych przycisków, które daje wykop autorom wpisom.
  • Odpowiedz