Wpis z mikrobloga

Wbiłem 70ty lvl na pierwszym w życiu sezonie patrze na poradniki wszyscy polecają farmić strzeliny na tormencie 1 a ja poprostu nie daje rady... Wszystkie itemy mam wycraftowane od kowala build mam z neta nie wiem co robię źle...
#diablo3
  • 19
a ja poprostu nie daje rady... Wszystkie itemy mam wycraftowane od kowala build mam z neta


@Raster96: Witam

Jeżeli masz wszystko od kowala to nie dziwię się, że nie dajesz rady i nie będziesz na żadnym poziomie trudności - od kowala to nosimy jedynie set Kapitana (dwa elementy) i to tylko w niektórych buildach (np. WW, czy Sprawiedliwości), czasami nosimy set Aughilda ale to już bardzo rzadko.

Skompletuj sobie:

- set
@KittySlayer:

Jezu jak ten czas #!$%@?, już nowy sezon. Akurat wszedłem na tag i otwarcie sezonu, ale chyba nie chce mi się kolejny raz robić tego samego w inny sposóbxD

szanuje za jakościowy post.

Nie żebym potrzebował, ale spoko wytłumaczyłeś OPowi.
Jezu jak ten czas #!$%@?, już nowy sezon.


@Jakis_Leszek: Witam

Jeżeli masz na myśli D3, to ten 22 sezon zaczął się 20 listopada zeszłego roku i w tej chwili to już
w zasadzie się skończył i tak jest przeciągnięty o niemal miesiąc (w stosunku do pierwotnych założeń
długości trwania sezonu) - na bieżąco to ty raczej nie jesteś( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczoraj skończył się PTR a to
@Raster96: Witam

Za postępy sezonowe dostajesz paczki a w nich masz elementy setu ale możesz sobie przyśpieszyć
kompletowanie setu robiąc zwykłe rifty po Oddechy Śmierci, które pozwolą ci na przerabianie żółtych
itemów w kostce - wrzucasz brakujący żółty hełm czy buty (te sobie robisz u kowala) i przerabiasz w kostce na legendy - ja tak robię każdy set w każdym sezonie i to pozwala na ekspresowe zbieranie setów - warunek -
@Raster96: niezbyt wysoko ale nie przeskoczysz tego sam - solo - zajmie ci to trochę czasu, gdybyś się do kogoś podłączył, to miałbyś postać ubraną szybko - ja sezon zakończyłem niemal 2 miesiące temu - złapałem "topkę" i to mi wystarczyło - przeskoczyłem do konkurencji (PoE) ale i tam też zrobiłem niemal cały content - uwierzcie mi jest tego niewiele i jak dla mnie wystarcza na tyle samo co w Diablo
Wczoraj skończył się PTR a to oznacza, że nowy 23 sezon wystartuje najprawdopodobniej w przeciągu najbliższych dwóch tygodni.


@KittySlayer: byłem przekonany, ze wtedy ruszył 23 sezonxD jak się okazało jednak nie.

możesz sobie przyśpieszyć

kompletowanie setu robiąc zwykłe rifty po Oddechy Śmierci, które pozwolą ci na przerabianie żółtych

itemów w kostce - wrzucasz brakujący żółty hełm czy buty (te sobie robisz u kowala) i przerabiasz w kostce na legendy -


@
@Jakis_Leszek: Nie trać czasu na czytanie tych ( ͡° ͜ʖ ͡°) złotych rad D. jest grą prostą i to co Blizz zrobił z D. przez ostatnie lata tylko tą grę uprościło gdy zaczynasz grę w nowym sezonie i poświęcisz jej trochę czasu w moim przypadku dzień (wiem to może wydawać się dużo) ale mam postać która atakuje ranking i zawsze w nim jest wcześniej czy póżniej.

Gdy
@nobrain: Witam

Możesz odrodzić postać niesezonową (tryb normalny) ale będzie ona lv 1 i stanie się sezonową, nic nie przechodzi jedynie nazwa tej postaci.
Gdy sobie odrodzę moją mniszkę to ma na początku sezonu nabite prawie 3 K godzin i czasami jestem posądzany o jakieś niecne konszachty z Belzebubem( ͡° ͜ʖ ͡°), bo jak to mozliwe? - a no tak
poprzez odrodzenie.