Wpis z mikrobloga

Czy któryś z szanownych mireczków zamawiał w tym lub w zeszłym tygodniu tribanka z Decathlonu? Macie już jakieś info co do wysyłki? Bo tydzień powoli mija a nic się nie ruszyło.

#triban #szosa
  • 17
  • Odpowiedz
@dk7pl: zamówiłem w zeszły czwartek z planowaną wysyłką 12.03 i dzisiaj dostałem info, że nie udało się skompletować produktu (,)
  • Odpowiedz
@dk7pl: @heheh: Aktualnie i pewnie jakoś do połowy lata wszystkie Tribany wysyłane są prosto z Francji. Więc stąd dłuższy czas oczekiwania, o to że francuzi mają burdel w stanach magazynowych i anulują zamówienia to inny temat
  • Odpowiedz
@dk7pl: Różowa zamawiała 3 tygodnie temu. Rower przyszedł po 10 dniach, a dopiero po tygodniu od przyjścia rowera, dostała maila z informacją, że wysłali i numerem trackingu xD
  • Odpowiedz
@dk7pl zamówiłem 16 lutego RC500 po starej cenie i czekam, kilka razy próbowali anulować i zmieniali datę dostawy. Kolejna miała być dzisiaj, ale wg infolinii już maj.
  • Odpowiedz
@nuk7 @dk7pl : Ja zamówiłem 26 lutego RC500 (czarny) po nowej cenie z przewidywaną dostawą na 8 marca. 3 marca dostałem sms że jest problem z zamówieniem. Na infolinii nie wiedzieli kiedy będzie. Rower przyszedł 9 marca :)
  • Odpowiedz
Mój rozmiar jest dostępny i udało mi się zamówić jeszcze jedną sztukę, ale wg infolinii mimo zapewnień nie da się przypisać do tego starego zamówienia. Po nowej cenie chętnie mi sprzedadzą.
  • Odpowiedz