Wpis z mikrobloga

Zbiera ktoś z Was książki z serii "Na ścieżkach nauki" (Prószyński i S-ka)? Niektóre książki mocno poszły w górę z ceną. Kiedyś polowałem na parę egzemplarzy np. "Moralne zwierzę" czy "Czarne dziury i krzywizny czasu" i teraz widzę, jak mocno wtopiłem, że nie kupiłem tych książek jeszcze rok, 1.5 roku temu. Wtedy za tę pierwszą pozycję wołali od 130 zł. Teraz chcą od 210 zł. Ta druga natomiast zaczynała się od 150 zł. a teraz od 250 zł. Normalnie ceny idą w górę jak bitcoin xD. Oczywiście nieraz trafią się okazje, ale znikają już po kilkudziesięciu minutach po wystawieniu. Jak jakiś mirek/mirabelka ma na zbyciu jakieś książki z tej serii to może napisać, chętnie kupie, jeśli akurat takowej nie posiadam już w kolekcji.
#ksiazki
matiimakaka - Zbiera ktoś z Was książki z serii "Na ścieżkach nauki" (Prószyński i S-...

źródło: comment_1615469219TbnEeosdqbePZaL83pPR5X.jpg

Pobierz
  • 6
@leaving_meaning: Tyle że "Błękitna kropka" to dość znana pozycja i ma swoje nowe wydania, więc nikt prócz zatwardziałych kolekcjonerów nie da tyle kasy za to konkretne wydanie. Jednak wśród innych książek z tej serii nie jest już tak kolorowo, nawet e-booki są trudno dostępne lub ich nie ma.
@matiimakaka: Dużo tego wyszło? Ta seria ma chyba różną jakość, a niektóre się ciut podstarzały (kosmos, fizyka to tematy w których sporo się dzieje). Sam poluje od jakichś 2-3 lat na "Narodziny cywilizacji kosmicznej" Zubrina (to chyba ta seria) ale do tej pory nic poniżej 50 nie widziałem.
Daj zdjęcie kolekcji ( ͡º ͜ʖ͡º)
@matiimakaka: Nie wiem. Nie sledze. Ja bym nie tak autorytatywnie nie osadzal czy ktos zaplaci czy nie za dane wydanie. Ktos szuka to i kupi (nawet za taka cene). I tyle. Od lat to obserwuje to w kategorii plyty CD. Chocby Kobong, ktory wydal na w polowie lat 90-tych dwie plyty, ktore az do roku 2020 nie byly wznawiane chodzily na Allegro nawet po 1000zl. Nawet teraz spojrzalem i debiut (pierwsze