Wpis z mikrobloga

Mini majk to bohater którego potrzebowaliśmy a na którego nie zasługujemy. Widzicie jak on się poświęca dla widzów żeby dać kontent. Nie spędził walentynek z dziewczyną, bo musiał lecieć do Dubaju. Druga kwestia jest taka że gdyby bardzo kochał wziął by ją ze sobą. Która by nie doceniła romantycznej kolacji w Dubaju z okazji walentynek. No, ale... Widać że sława ciąży chłopu. Karol jeżeli czytasz wypok (a czytasz), to weź pomoż koledze zrzucić ciężar sławy i niech wróci za bar - oczywiście zdaję sobie sprawę że koleś zrobił już tyle sosu i może leżeć do góry wentylem. Pewnie jego dziewczyna też się ucieszy że będzie miał dla niej więcej czasu. Od niego bardziej irytująca osobą jest tylko wersow.
#friz
  • 9
  • Odpowiedz
@davv94: a tam, mi szkoda chłopaka, on nawet mając sławę i kasę nigdy nie będzie jak Ty czy ja. Wszystkie rzeczy, które masz na wyciągnięcie ręki dla niego są niemal nieosiągalne. Jak w jakimś odcinku powiedział, że jego największym marzeniem jest, aby założyć rodzinę, to mi się autentycznie smutno zrobiło. Laska pewnie leci na hajs, ale chłopaczyna nigdy nie miał partnerki, każdy człowiek swoją pierwszą miłością jest trochę zaślepiony, to
  • Odpowiedz
@karollq: to tym bardziej powinien skupić się na własnym rozwoju, a nie wierzyć że kobieta nie niskorosła na prawdę go pokocha, ale on nawet tego nie potrafi. Pomysły na kontent YT który jest rzekomo jego pasją wymyśla mu Dżodzo a ten w tym czasie #!$%@? kasę i jeszcze żałośnie się flexuje z czego nawet członkowie ekipy mają bekę.
  • Odpowiedz
@davv94: To nie takie łatwe nie wierzyć i zostawić laskę nawet jeśli ona go nie kocha i wszyscy to widzą i mu to mówią po tym jak przez całe życie marzył o tym żeby kogoś mieć
  • Odpowiedz
gdyby bardzo kochał wziął by ją ze sobą. Która by nie doceniła romantycznej kolacji w Dubaju z okazji walentynek.


@davv94: i robił za betabankomat przez cały wyjazd, to była dwa tygodnie wyjazdu, nie tylko walentynki.
  • Odpowiedz
@karollq: To jest naprawdę przykre bo co mu z tego fejmu i kasy jak napewno nie znajdzie sobie dziewczyny która będzie w pełni zdrowa jeśli chodzi o wzrost, a nawet jeśli znajdzie to zawsze będzie miał wątpliwości czy nie jest z nim dla sławy i kasy
  • Odpowiedz