Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do tych którzy grali w inne gry #hideokojima oprócz #deathstranding: czy gry z serii #metalgearsolid są równie dobre? Gram właśnie w Death Stranding i jestem oczarowany tą grą. Bardzo rzadko używam tego słowa w stosunku do gier, ale to naprawdę jest doświadczenie. Tam wszystko zagrało: świat przedstawiony (samo Wdarcie, deszcze temporalne, wynurzeni, rozpróżnie, et cetera), bohaterowie, fabuła, grafika i przede wszystkim muzyka. Kawałki są doskonale dobrane do okoliczności/wydarzeń, wcześniej coś takiego zagrało dla mnie tylko w RDR 2, a gram od 20+ lat. No i pytanie właściwe: czy Metal Gear Solid oferuje podobne wrażenia? czy to tylko skradanka jak wynika z gejmplei?
#gry #ps4
  • 10
@ragbrok: IMO najlepiej grać w kolejności wychodzenia, bo tak najlepiej wkręcasz się w historię. PP jest... taki se jeśli chodzi o bycie "MGSem", był grą z fajnymi mechanikami.
Z minusów - wejście teraz w MGS z 98 może być szokiem :D Już nawet nie mówię o zaczynaniu od Metal Gear z NESa.
@ragbrok: jak się boisz, że cię odrzuci grafika pierwszego mgsa to spróbuj zagrać w twin snakes. to jest remaster jedynki, który wyszedł na jakąś niszową konsolę, chyba dreamcasta, ale można bez problemu emulować na średnim komputerze.

fani pewnie będą się srać, że twin snakes nie ma klimatu i jest świętokradztwem, ale ja właśnie od niego zacząłem i się zakochałem w całej serii.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ragbrok: musisz być tylko świadomy tego, że mechanika MGS to głównie skradanka, nie każdemu się to podoba. Poza tym MGS-y są świetne. Czytaj/oglądaj jak najmniej opracowań, recenzji itp to będziesz mieć świetne niespodzianki.