Wpis z mikrobloga

Mój mikroblogu (piszę sam do siebie), wczoraj o 23 słuchałem wyników finansowych $WISH za Q4 i 2020. Dochód całkiem fajny, ale EPS mnie zaskoczył negatywnie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Piotrek mówił dość spoko. Dalej jednak jestem 30% na minus, a włożyłem w to kilka pensji. Kurs niewiele drgnął up, ale wciąż niżej niż cały nasdaq. A gdy nasdaq leci w dół, to wish leci jeszcze mocniej. Liczę, że się to odmieni i za dwa lata będziesz zarobiony. Tylko nie bądź frajer i nie sprzedawaj wychodząc na 0 :-/ Obiecałeś sobie, że HOLD. I pamiętaj, co to jest kilka pensji w porównaniu do #!$%@? jeszcze tyle lat! Strata zaboli (teraz też boli). Czekaj spokojnie na kurs, przy którym obiecałeś sobie sprzedać. Doczekasz się, ale bądź cierpliwy. W końcu wierzysz w tę gówno apkę sprzedającą chińskie cuda. A niech się inni śmieją. Swoje wiesz. Pozdrowienia z przeszłości. Obrazek żebym szybciej znalazł swój wpis kiedyś tam...
#gielda
evilonep - Mój mikroblogu (piszę sam do siebie), wczoraj o 23 słuchałem wyników finan...

źródło: comment_1615317926Pi3ItPZPMjI0pic3Rkd9v2.jpg

Pobierz
  • 9
@goferoo: Myślę, że tak. Ta apka jest skierowana do mniej zamożnych osób. Wish mocno wykorzystuje AI w podpowiadaniu produktów, którymi potencjalnie może być zainteresowany dany użytkownik. To nic nowego, ale wydaje mi się, że Wish robi to mocno skuteczne. Aplikacja wyjątkowo szybko się uczy, a to też w pewien sposób przekłada się kolejne jej uruchomienie. Inaczej mówiąc - uważam, że ludzie często kupują bzdety dlatego, bo aplikacja to ładnie zaprezentowała +