Wpis z mikrobloga

Jak Parfum Corp czyli dobrze ale nie rewelacyjnie.


@alvaro1989: To w zasadzie dobrze, bo przynajmniej zwiększa się jego noszalność. Jeśli więc ten trzydziestodziewięciolatek nie zwietrzał, to zabójczą projekcję (nie mylić z trwałością, bo pewnie na tkaninach jest wieczna) można włożyć między bajki, dzięki miras.
  • Odpowiedz
@alvaro1989: gratuluje zakupu jeszcze raz. A gratisy to miazga, 81 będzie się fajnie nosił, tylko na koniec w bazie wali kałem jednak to po 24+h wiec już będziesz po prysznicu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A miniaturka z którego roku?
  • Odpowiedz
@LongDickJohnson: z tego co wiem to dwie pierwsze czyli Ritz(Paris) i Parfums Corp nie są jakoś szczególnie mocne, są bardzo gładkie i unisexowe wręcz. Sanofi to była wersja mocniejsza bo miała najwiecej mchu dębowego. Po Sanofi przykrócili mech i resztę tak, że Ppr Gucci najbardziej waliła szaletem i była ostra jak brzytwa, to właśnie od tej pory kojarzyła się z pisuarem czy toaletą publiczną.
  • Odpowiedz
@adamkoska: Baccarat Rouge Extrait, Xerjoff Alexandria II, Amouage Myths, Amouage Interlude i wiele innych. Paris i PC to nie są killery. Dużo lepiej trzyma na mnie wersja Gucci. Porównałem już wszystkie w sumie.

@LongDickJohnson: Na pewno trochę osłabł, ale pachnie pięknie więc sama formuła nie jest uszkodzona.

@Matklim94: Podam Ci później batcha to sobie sprawdzisz.
  • Odpowiedz
  • 1
@alvaro1989 Dzięki, interesuje sie perfumami hobbystycznie ale na wykopie coraz ciężej was zrozumieć, FAQ na tagu jest trochę wybrakowane można by było zaktualizować.
  • Odpowiedz