Wpis z mikrobloga

Mirki, może ktoś kiedyś miał podobny problem i jest mi w stanie pomóc. Wydaje mi się, że próbowałem już wszystkiego w ustawieniach, przjrzałem też pół internetu ale nie potrafię znaleźć roziwązania mojego problemu.

Drukuje często na ploterze (HP T120) różne formaty, czasem niestandardowe. Więc wtedy za każdym razem dodaję sobie nowy format niestandardowy (jak na screenie). Jednak jak przekroczę określoną ilośc (niby 10, ale mam ich więcej) pokazuje się taki komunikat jak na screenie. Problem jest taki, że ni #!$%@? nie jestem w stanie usunąć tych wcześniej stworzonych niestandardowych formatów :|

Ktoś spotkał się kiedyś z takim problem i udało mu się go rozwiązać?

PS: używam foxit readera do drukowania

#komputery
#informatyka
#ploter
#drukarki
#software
LM2525 - Mirki, może ktoś kiedyś miał podobny problem i jest mi w stanie pomóc. Wydaj...

źródło: comment_1615303172ITjdp6qrJjqbxEg2mhg58x.jpg

Pobierz
  • 2
@LM2525: Spróbuj wejść do Panel sterowania\Sprzęt i dźwięk\Urządzenia i drukarki. Po zaznaczeniu jakiejś drukarki, pod paskiem adresu powinno pokazać się "Właściwości serwera wydruku". Otwórz to i spróbuj usunąć niestandardowe formularze
@Querly96: próbowałem tego, niestety nic to nie zmienia przy wydruku, dalej widzę swoje niestandardowe formaty i nadal pokazuje komunikat o przekroczonym limicie :(