Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pomóżcie, będzie mnie szlag jasny trafi, krew nagła zaleje.
Zostały mi dwa ostatnie osiągnięcia w God of War ale za cholerę nie mogę ubić ostatniej Valkirii.
Jaki pancerz jest najmocniejszy w grze?
Na tą chwilę mam ten ognisty z Muspelheimu i z nim byłem najbliżej ubicia tej szmaty, ale nie mam go ulepszonego maksymalnie. Te wyzwania Sutry mogę powtarzać kilkukrotnie (raz już zdobyłem 3 klucze i potem złoto w tym finałowym starciu)?
#ps4 #ps5
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mycyly: pancerz, który zdobywa się za mgły jest dobry do walki z valkiria ale to musisz dostosować pod swój styl gry. Musisz mieć też dobre umiejętności na ostrzach chaosu i lewiatanie, ja spamilem ja umiejętnościami, combo skilli z toporka, combo z ostrzy chaosu i od nowa, bierzesz ulepszenia do zbrojki, który ulepszają zmniejszają ci czas odnowienia.
@mycyly:
w walce z królową pomógł mi amulet kvasira bo dzięki niemu była wolniejsza przy unikach oraz do pancerza dodałem wszystkie zaklęcia odnośnie poprawienia refleksu uników przez co uniki po prostu się udawały i udało się polecam ta ścieżkę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marton: aaa dobra. Widzę już gdzie parę błędów zrobiłem - za blisko podchodziłem i ten blask mi trochę zabierał. No i nie czekałem jak Ty aż mi się moce odblokują
@mycyly: Szanuje mordeczko. Mówisz o krolowej walkirii? tydzien probowalem ją #!$%@?ć (na trudnym), odpuscilem i załuje, gre sprzedałem a z chęcią bym z tą #!$%@?ą jeszcze sie zmierzył ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najtrudniejszy boss z jakim mialem do czynienia (nie gralem w gry soulslike)
Ja robilem takie podejscie ze od pierwszej milisekundy walki od razu spowolnienie tempa i #!$%@?łem w nia wszystkimi asami z rękawa, ulty sie