Wpis z mikrobloga

No witam :D
Korzystając z łatwych affixów w tym tygodniu ostro pushowałem keye, i udało mi się wkońcu zdobyć Sintouched Walkera! Trochę późno, już dawno go wszyscy mieli i afczyli nim w Oribos ale ja:

- nie zrobiłem żadnego researchu o tym patchu i sezonie
- grałem sześcioma postaciami: Feral 210, Sub 208, Unholy 210, WW 200, Havoc 204, Retri 221
-robiłem pająka i potem 2 inne mounty z pvp.
-miałem muta i nie mogłem robić własnych kluczy ale jak tylko dostałem unmute to pushowałem swoje od +14 do +16 i fajnie jest trafić na guild run, który wszystko ogarnia, raz mi się trafił mag 2k rio, ale też było mnóstwo noobów z wysokim rio, którzy #!$%@? mi klucz (zwłaszcza ruscy)

CAŁOŚĆ ZAJĘŁA:
62 klucze zrobione na czas.
24 klucze niezrobione w czasie.
Mniej więcej 20 runów z disbandem.

Nie pozdrawiam tutaj @gulczyk który jest niekoleżeńskim p0lakiem i nie pozdrawiam huntardów z loży szyderców, w next sezonie KSM będę robić hunterem MM i pokaże wam jak to się robi.

#worldofwarcraft
c.....a - No witam :D
Korzystając z łatwych affixów w tym tygodniu ostro pushowałem ...

źródło: comment_161515577941zhrDeZZbL9lY2ChzvKnP.jpg

Pobierz
  • 15
@cechinimuszyna: Ten gość ma naprawdę coś z deklem xD Raz go zabrałem na +12 albo +13 szło dość ciężko (Przyjąłem do party gościa który boostował swojego kolegę), ale klucz zrobiony w czasie standardowo tona flamu od tego typka. Następnie dzień w dzień spam czy mu coś potankuje. I dochodzimy do najpiękniejszego momentu tej opowieści. Robię obiad wracam do kompa patrzę spam od tego idioty, czy jak by mnie zapytał to bym