Wpis z mikrobloga

ZNIEWAŻENIE FLAGI PAŃSTWOWEJ W GDAŃSKU
Komitet Obrony Demokracji Region Pomorze ZNIEWAŻYŁ POLSKĄ FLAGĘ NARODOWĄ!
Jak widzicie na załączonym obrazku (zrobiłem kopię strony i zdjęć) aktywiści z KOD POMORZE na dzisiejszej "Manifie" sprofanowali polską flagę narodową, najpierw układając ją NA ZIEMI, potem całkowicie brudną i mokrą ćmoruchali PO TRAWIE I BŁOCIE!
W dodatku ci "inteligentni" ludzie dostarczyli dowodów na samych siebie, publikując w necie fotki z operacji pakowania flagi i wynoszenia jej do biura, które znajduje się naprzeciw pl. Solidarności...
Twarzy nie widać, ale sądzę że Komenda Miejska Policji w Gdańsku nie będzie miała najmniejszego problemu z ustaleniem nazwisk sprawców tego czynu.
Od takich "obrońców demokracji" trzymaj nas Panie jak najdalej!!!
TFU!!!
Link do posta:
https://www.facebook.com/kodpomorze/posts/3956941104362287

#gdansk #polityka #lewackalogika #kodziarz #polska
januszztrojmiasta - ZNIEWAŻENIE FLAGI PAŃSTWOWEJ W GDAŃSKU
Komitet Obrony Demokracji...

źródło: comment_1615154382ytZDYw0336HSXlYEPDy2gD.jpg

Pobierz
  • 15
@wujtrator tam jest też mowa o barwach - kolorze białym i czerwonym. A umieszczanie jej na ponad godzinę na trawie (kto wie czy nie w gównie), na deszczu to jest już znieważenie. Ona została tam umieszczona celowo, nawet sam sposób jej składania to dramat.
@januszztrojmiasta: Skoro tak Cię to boli to zgłaszaj gdzie Ci się żywnie podoba, jak już wspominałem nie była to flaga a ja osobiście nigdy nie widziałem żeby sądy ścigały kibiców za mazanie swoich haseł i godeł na biało-czerwonych płachtach materiału ani sprzedawców różnego rodzaju okazjonalnych chorągiewek za to że po wydarzeniu walają się one na ziemi w śmieciach i błocie.