Wpis z mikrobloga

@shredded: jest taki serwer jak Balmora a nawet i lepszy, też 99 lvl, niebianka, ale sporo bajerów typu szybka zmiana kanału, scrollowanie suwaka kółkiem w myszce, jak piszesz tekst na czacie i teleportujesz sie gdzieś to cyk klikasz strzałke do góry i tekst jest wpisany więc taki spoko dodatki bez zepsucie klimatu gry, obczaj se Gromo.pl
  • Odpowiedz
@shredded: a w ogóle to pamiętam gildie HiddenPower z balmorki :D ThePirates, TipTop itd. piękne czasy, na gromo jest podobnie ale ludzi znacznie mniej niż w czasach świetności balmory :/ ale poza tym serwer dużo lepszy pod każdym względem
  • Odpowiedz
@waster97: Napisałem że nie Gromo, bo na gromo grałem pól roku, pograłem i dziękuje... niestety ekipa się rozpadła to wena opuściła. Zarobiłem tam, sprzedałem wszystko co tam miałem a problem z gromo jest taki że technik nie istnieje tam, wszystko musi robić rain. Problem też był taki że kiedy zniknął startowy IS (3ręka, magazyn itp) to dopiero po 2 tygodniach to naprawili xd. Problem też był z nadolną administracją kiedy
  • Odpowiedz
@shredded: takie serwery nie maja racji buty. Każda gra się rozwija. Powiedz mi który serwer byłby w stanie przyciągnąć graczy, gdzie musisz spędzić 1/2 swojej doby, zeby coś osiągnąć, jak to było w 2008 roku? Jest dużo więcej lepszych gier w tych czasach, gdzie nie musisz spędzać 5minut zeby dobiec z m1 do m2 na początkowych poziomach, albo logować się co godzinę na resp bossa. Są usprawnienia i dodatki, zeby
  • Odpowiedz