Wpis z mikrobloga

TLDR
Wchodzę w pump & dump na #kryptowaluty. W tym wpisie opisuję dwie kryptopompy w które wszedłem swoim starym botem i przepisanym na nowo. Jedna pompa ze stratą, druga z zyskiem. Nikogo nie zachęcam do grania w P&D (patrz: disclaimer).

W tym wpisie robię jedynie podsumowanie pompy. Sam w nią nie wchodziłem, niektóre osoby z Wykopu zarobiły po kilkadziesiąt procent.

Disclaimer
Pump & Dump to piramida finansowa na której przede wszystkim mają zarobić organizatorzy. Moim celem nie jest zachęcanie do uczestnictwa, a uświadamianie. Czym jest, jak naprawdę działa pump & dump i jakie są zasady tego eksperymentu wyjaśniałem w tym wpisie. W tekście NIE podaję linków affiliacyjnych do grup na discordzie (moderacja usuwa wpisy). Jeżeli wchodzicie w pompy to róbcie to świadomie - analizując moje wcześniejsze wpisy na #swiadomakryptopompa

Analiza POMPY
Data: 07/03/2021 17:00 GMT
Grupy:
MEGA PUMP
Wall Street Bets - Crypto
Crypto Squad
WallStreetBets Crypto Pumps

Giełda: Binance.com
Para: BTC

Cztery grupy wchodziły w tym samym momencie. Wiadomość pojawiła się w pierwszej kolejności na MEGA PUMP o: 2021-03-07 18:00:04.112610. Na pozostałych grupach z 130-330ms opóźnieniem.

- Symulowana cena zakupu gdybym wchodził z botem: 0,000125 BTC przy zakupie ok godziny 18:00:04.140
- wchodzący wcześniej: 150 transakcji za łącznie 22.6 BTC
- górka: 0,00035 BTC o *2021-03-07 18:00:23.346*
- łączny wolumen w ciągu 2 pierwszych minut: 745 BTC
- możliwy zysk: 289%

Grupa Discord
Założyłem grupę discord na której dzielimy się Mirkami spostrzeżeniami na temat tegoż procederu. Jeżeli ktoś chce się dołączyć, niech plususje pierwszy komentarz - wyślę invite
  • 3