Wpis z mikrobloga

Chciałbym postawić dwa monitory na biurku obok siebie. Aktualnie używam 144 hz model (LG 24GM77). Myślicie że to dobry pomysł kupić drugi monitor ale nie 144 hz tylko 60 hz? Pytam bo obawiam się że to będzie działać na zasadzie postawienia obok siebie dwóch komputerów i na jednym gra ma 10 fps a na drugim 100 fps zapewne będzie duża różnica w odświeżaniu.
#monitor #komputery
  • 13
@bubuch: wydaje mi się że może być widać. Najlepiej kupić dwa takie same, oprócz odświeżenia ważne są też kolory ja mam dwa tej samej wielkości o tym samym odświeżaniu, a z dwóch różnych firm i niestety jest drażniąca różnica w kolorach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Myślicie że to dobry pomysł kupić drugi monitor ale nie 144 hz tylko 60 hz? Pytam bo obawiam się że to będzie działać na zasadzie postawienia obok siebie dwóch komputerów i na jednym gra ma 10 fps a na drugim 100 fps zapewne będzie duża różnica w odświeżaniu.


@bubuch: jeżeli grasz, to jest to zły pomysł, nie tylko ze względu na odwieżanie.

Przy setupach z wielu monitorów do gier, najlepiej mieć
da się na 3


@NaopaK: co tam buczysz, bo dalej wydaje mi się że nie próbowałeś takiego setupu

Miałem dwa ekrany, trzy, teraz jeden ultrawide

Nie ma najmniejszego problemu grać na 2 ekranach w rtsy i inne gry strategiczne, city buildery, rpgi, gry akcji, symulatory wszelkiej maści czy wyścigi

Jedyny problem - jedyny - to strzelanki i inne gry gdzie celujemy, bo wtedy celownik wypada na środku ekranu, co jest zwyczajnie
Atreyu - > da się na 3

@NaopaK: co tam buczysz, bo dalej wydaje mi się że nie prób...