Wpis z mikrobloga

Ocena walk/setupow

Ryba vs Oleg 6/10 Walka niezla, ale malo interesujacy zawodnicy plus kontrowersyjna postawa Ukrainca, ktory zdominowal rywala, po czym na początku 3 rundy totalnie mu się podlozyl - dla mnie smierdzi

Blonsky vs Wardęga - 510, walka bardzo slaba, Wardedze juz podziekujemy, ale potencjalnie zestawienie bylo nawet ciekawe ze wzgledu na Sywka, bo ten Blonski to wybitnie malo interesujaca osoba

Malczynski vs Kubanczyk - 5/10 Najbardziej przewidywalna walka w historii? Daje 5, bo dobrze ze przestana robic kozaka z jednego z najslabszych zawodnikow w tej kategorii wagowej i dobrze bylo zobaczyc jego prawdziwe umiejetnosci, ale sama walka krotka i slaba, bo rywal 3 klasy lepszy

Zusje vs Wybranczyk - 1/10 Zusje #!$%@?, nic nie umie, nie oddala chyba 1 ciosu. Walki bab sa do kitu

Patrykos vs Ponczek 8/10 Spoko zestawienie, dobra walka, ale moim zdaniem kontrowersyjny werdykt. Obaj cos tam potrafia i fajnie by bylo ich zobacyzc dalej

Hejter vs Zabielski - 9/10 Najlepsza walka, tego tutaj chcemy. Werdykt jednak skandaliczny, ciezko wskazac ktorakolwiek runde dla Zabielskiego. Prawdopodobnie chca go promowac dalej, a Hejter ma w dupie wyniki

Post vs Vandal - 6/10 Jak na dzieciaki z krotkim stazem fajnie sie bili, walka 50/50, ale nie znam ich zupelnie i nie interesowal mnie ich pojedynek

Blondyna vs Trans - Tej walki nie widzialem, im wiecej walk bab tym gorzej

Krycha vs Mortalcio 2/10 - Tragedia, od razu bylo wiadomoe, ze dzieli ich przepasc, walka wpleciona na sile, mozna bylo na pewno dac lepszego rywala Krysze

Arab vs Kizo - 3/10 Nie kumam dlaczego Kizo mial byc w jakiejkkolwiek walce wieczoru, ten koles jest przecietnym sterydem, nie jest interesujacy w zaden sposob i dla mnie takich osob nie powinno tu byc. Sama walka ultra nudna, ale plus za osobe Araba

Czyli best:

Hejter vs Zabielski
Patrykos vs Ponczek

Syf:

Kobiety
Krycha vs Mortalcio
Arab vs Kizo

Ustawki/Kontrowersje
Ryba vs Oleg
Hejter vs Zabielski
#famemma
  • 8
  • Odpowiedz
@Gilbert_Prukwa: Patrykos ponczek wynik kontrowersyjny ? Tak samo Zabielski Hejter ? Bez urazy, ale 2 pierwsze rundy całkowicie dla zabielskiego, caly czas był w pozycji dominującejj "z góry". Ponczek za to bez problemu trafiał patrykosa i go obalał, gdzie również potem miał nad nim dominacje z góry. W mma ocenia sie "wyniszczenie" a nie wytarcie gila z nosa
  • Odpowiedz