Wpis z mikrobloga

Mieszkam z 3 dziewczynami wszystkie młode, 2 polki i jedna ukrainka. Tylko obok mnie przemykają i czasami pytają co słychać jakby czekały że zdradzę jakiś kompromitujący element z mojej charakterystyki postaci.
#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
Tylko obok mnie przemykają i czasami pytają co słychać jakby czekały że zdradzę jakiś kompromitujący element z mojej charakterystyki postaci.


@Bezi1538: jezu nie doszukuj sie drugiego dna w zwyczajnych pytaniach. Ja też wspólokatorów czasem zagaduje co u nich. Głupio korzystać z kuchni i się nie odezwać, nie żeby mnie serio interesowało co u nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bezi1538: na studiach mieszkałem przez miesiąc z 4 dupami -50% skuteczności, ale pozniej porobiły się takie kwasy że ja #!$%@?ę - poziom złośliwości dla siebie niedostępny dla niebieskich, a generalnie trzymaly się razem i miały nieoficjalną ksywę "fanklub"
na emigracji przez chwilę mieszkałem z mixem japońsko duńskim i greczynką która przedstwiła się jako gia, przy okazji wizyty listonosza okazało się że na imie ma Evangelia :) skuteczność takoż 50%.
  • Odpowiedz
@Bezi1538: ignoruj te bestie, wiem że to brzmi jak "ignoruj ich to się im znudzi" ale tutaj akurat skuteczność jest potwierdzona i zachowujesz resztki rigczu bo nie nabijasz paska atencji różowym bestiom hipergamicznym. Jak widzisz same korzyści. Za to jeżeli dasz się wciągnąć w te normickie gierki to nie czeka cie nic więcej niż upokorzenie, wstyd, ból istnienia i poczucie winy że nie postąpiłeś jak należy.
  • Odpowiedz