Wpis z mikrobloga

@wolfKida: przydało by się teraz zrobić plakat dziecka z uszkodzonym mózgiem i podpis :mam dwadzieścia tygodni, przy narodzinach zabije matkę, 5 minut później umrę.
  • Odpowiedz
@Pan_Mysz: @Fulleks: sam mam #!$%@? na prolajferow ale rozwala mnie jakiego #!$%@? dostają aborcjonisci na widok plakatów z jakimiś maluszkami. Agresywna kampania, patrzeć się na to nie da, ładujmy teraz w nich #!$%@? płodami xd wy się #!$%@? ludzie leczcie
  • Odpowiedz
@StoSloty1488: szczerze, nie przeszkadza mi to, tylko dziwie się, po co oni tyle pieniędzy przeznaczają na plakatowanie (taka kampania tania nie jest), w ten sposób zamiast na zadania statutowe fundacji (z tego co wiem to hospicjum prenatalne) wydają pieniądze na nikomu niepotrzebne kampanie bilbordowe.
Przeszkadzały mi jedynie plakaty z rozbebeszonymi płodami, ale te przeszkadzają chyba każdemu.
  • Odpowiedz
@StoSloty1488: jakiego #!$%@?? XD nie można nic skomentować bo już napiszesz że piana cieknie z pyska? Te plakaty są śmieszne w kontekście akcji jaką promują, to znaczy przedstawiają zdrowe dzieci w wysokich stadiach gdy chcą zakazać hardcorowych schorzeń i to usuwanych wcześniej niż w 9 miesiącu jak jest na plakacie z serduszkiem. Śmieszy też skala, bo oplakatowanie wszystkich głównych miast to grube miliardy które obrońcy życia mogli lepiej wykorzystać. Mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Pan_Mysz: chodzi o błąd popełniony przy wyroku TK, społeczeństwo nie było przygotowane i stąd protesty, teraz trzeba na szybko robić propagandę pro life bo jeszcze się okaże że społeczeństwo zechce nie poprzedniego kompromisu tylko stan prawny jak w całej reszcie Europy
  • Odpowiedz
@wolfKida: przydało by się teraz zrobić plakat dziecka z uszkodzonym mózgiem i podpis :mam dwadzieścia tygodni, przy narodzinach zabije matkę, 5 minut później umrę.


@Fulleks: gdyby tylko w Polsce istniała jakaś partia której członkowie są zwolennikami aborcji... szkoda, że wszystkie partie w Polsce za aborcją :/

  • Odpowiedz