Wpis z mikrobloga

@michal1326: Zdecydowanie V60 wg mnie bo praktyczniejsze i zwinniejsze niż XC na które sie masy ludzi rzuciły - to drugie przekłada się też na trzymanie wartości, V60 przy odsprzedaży będzie znacznie wyżej stać. S60 jest produkowane w USA i ma materiały gorszej jakości (głównie plastiki i odkształcające się materiały na fotelach) - w V60 jest produkowane w Szwecji!
  • Odpowiedz
@michal1326: Zależy jakie masz priorytety, ja przedkładam kombi na SUVami zdecydowanie, AWD możesz mieć w V60 tak samo. A bagaznik większy w kombi niż w SUVach co jest najśmieszniejsze, popatrz na liczby
  • Odpowiedz
@michal1326: prywatnie brałbym V60 (szczególnie że darzę sympatią bo miałem już kiedyś szweda w kombi), ale ja nie mam ani psa, ani tym bardziej dziecka. No i przede wszystkim nie lubię suvów

Mimo tego potrafię sobie wyobrazić, że łatwiej montować kaszojada do fotelika w suvie, albo że niektórzy pewniej czują się za kierownicą siedząc wyżej. Obiektywnie można powiedzieć jedynie że V60 jest lepsze, gdybyś dużo klepał tras autostradami (masa, środek
  • Odpowiedz
szukam auta, gdzie wygodnie zmieszczę się z dzieckiem i psem - stąd bagażnik odgrywa istotną rolę.


@michal1326: No to sprawa prosta, V60. W XC60 nawet wnęka drzwi tylnych jest węższa - absurd SUVów. A wg mnie XC60 z wyglądu jest jakieś nijakie w porównaniu do całej reszty Volvo, dlatego też mnie szokuje ten szał na nie.

Obiektywnie można powiedzieć jedynie że V60 jest lepsze, gdybyś dużo klepał tras autostradami (masa,
  • Odpowiedz
a v60cc co myślicie? Warto myśleć?


@michal1326: @Mati3128: Jeszcze jak, ja sie jaram strasznie serią CC, pytanie czy przyda sie faktycznie? Docelowo chciałbym przeskoczyć na V90CC () Szwedzka i norweska policja je katuje cały czas :>
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saeglopur: mówisz że w V60 nie ma tego problemu ze skórą przy tej samej tapicerce? Mam już drugie S60 w przeciągu pół roku i w obu był problem zawijającej się skóry.
  • Odpowiedz
@siejeje: Niby o dziwo nie ale może dlatego że V60 jest produkowane w Szwecji a S60 w nowej fabryce w USA gdzie pewnie mają własne dostawy, możliwe że właśnie tapicerka też jest z USA. W Europie co ciekawe tapicerki Volvo były produkowane przez wieeele lat w Czechach.

@Mati3128: Mati zobacz komentarz wyżej. Mati ma S60 i nie ma tego problemu - może już nowszy egzemplarz gdzie to poprawili
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Saeglopur: nie kręcić tyłkiem, może jeszcze nie siadać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem 2 lata nowa Insignie i skóra była idealna, sztywna, zero zagnieceń, a tu auto ma 3 miesiące i tragedii nie ma ale widać że za miękkie to jest i będzie się gnieść. Ale kij to tylko służbówka ( )
  • Odpowiedz
@gileski Ło kurde, czyli faktycznie, na szczęście to nic wielkiego. Ja w swoim starszym na własną rękę wymieniałem jasną materiałową tapicerkę w siedzisku kierowcy i paru miejscach oparcia - kupiłem całe nowe oryginalne obicie góry fotela, stary wystarczył jako "dawca" do poprawek siedziska, ostatecznie całość jak nówka, tapicer artysta!

Ale dlatego też nigdy więcej materiałowych obić, uwielbiam jasne ale wraz z materiałem to dramat, brudzi się od niczego. A w nowym
  • Odpowiedz