Wpis z mikrobloga

Ogolnie gry na 3DS-a sa bardzo drogie i rzadkie. Jak wchodzilem w DS-a w 2014 roku to najlepsze gry byly po 50-80 zl


@piotrveyner: Wut? Z drogich gierek, które masz na liście jedynie za majoras mask zapłaciłem ~200 zł. 3D Land w poprzednim roku chyba za 70 zł kupiłem w tym pierwszym wydaniu.

Z ciekawości shante nie chcesz odsprzedać? Nawet nie wiedziałem, że miała wydanie w boxie.
@Kryspin013: ja mowie o ogole cen i dostepnosci. Zalozmy, ze ktos chce kupic Metroida, Castlevanie, Luigis Mansion. Ile egzemplarzy znajdzie lacznie na Allegro i OLX? Ile wyda?

Kiedy wchodzilem w swiat DS-a to wszystko bylo juz po 50-80 zl. Tutaj takiego tanienia nie bylo i nie bedzie. Nie wiem czemu.
Ile egzemplarzy znajdzie lacznie na Allegro i OLX? Ile wyda?


@piotrveyner: Jest coraz mniej czasu ale kupowałem w 2020 bo dopiero w tym roku ogarnąłem 3ds-a. Więc na przykładzie samus return to nie jakoś super dużo - a kupiłem nówkę w folii. Castlevanię kupiłem nówkę za 150 zł. Na ebayu udało mi się dostać Picross 3D 2 za 40 zł (60 z przesyłką ale wincyj gier zamówiłem od typka) - gry
Kryspin013 - > Ile egzemplarzy znajdzie lacznie na Allegro i OLX? Ile wyda?

@piotr...

źródło: comment_1614984513MHtnbs0kjzB6HvdH8GcIqM.jpg

Pobierz
@Kryspin013: no sam piszesz: Castlevania kupiłeś za 150, Metroid 169. No i jestes ogarniety w temacie, wiec wiedzales co robisz, gdzie szukac, kiedy kupic etc. A te gry sa zalosnie wsteczne nawet w porownaniu do Switcha. To technologicznie jest taka Vita -5 lat. Ile maja te gry na kartridzach? Po 50-100 mb? Lata minely od ich premiery. Powinny kosztowac po 50-80 zl, a nie kosztuja.

Poki w miare nowe sa smiesznie
Ile maja te gry na kartridzach? Po 50-100 mb?


@piotrveyner: tyle to miały w czasach DS-a. Jak robiłem dumpy to potrafiły mieć po kilka GB.

Lata minely od ich premiery. Powinny kosztowac po 50-80 zl, a nie kosztuja.


Ale niby czemu? Tzn niektóre tyle kosztują nówki, niektóre nie ale głównie wynika z tego, że ludzie je chętnie kupują więc nie ma sensu obniżać ich ceny. A samo nintendo wydało zbiór swoich