Wpis z mikrobloga

No zobaczymy czy to byl jednorazowy strzal rodzinki Tkoczy czy moze poszli po rozum do glowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mow co chcesz ale streamy byl zloty wczoraj.
Pablo to jest Pablo i moim zdaniem to On popchnal Byszczaka do tego streama. Teraz czekam na Pablita i 0,7 soplicy i zobaczymy co bedzie. Ja nie oczekuje juz wybijania szyb i bicia malysz tylko takiego solidnego pato. A jak
@Kuba5050: nie oglądam bykrzata bo to stypiarz od dawna i poziom takich dziadów jak Bddz TV i speluna TV. Jeśli coś sie działo u naftowego barona to ustawione dymy i podkręcanie lumpów bo sie boi Proboszcza.
Kulfon jest dobry bo jest po prostu nieprzewidywalny. Potrafi olać 5 donów i dostać szału o 6ty z jakimiś bzdurami. Plus zupełnie abstrakcyjbe telefony do matki orędzia jak konon i ogólne prawdziwe #!$%@? a nie
No powiem ze tez dawno juz Byszczaka nie ogladalem i tak wczoraj wlaczylem zeby zajrzec bo akurat Pablo skonczyl testowy stlim i milo sie zaskoczylem.

Wiesz nie wiem czy to byla rezyserka jak BDDZ i udawanie ale Tajfun to zgonowal dosyc wiarygodnie xD Wydaje Mi sie Sylwek tez byl na dobrej fazie. Nie wydaje Mi sie zeby udawal XD Rezyserka czy nie to Ja sie ubawilem i jesli takie streamy maja byc