Wpis z mikrobloga

Wyćwiczonym ruchem ściągnam z chmury paczkę podpisaną "vikop.ru.zip". W nerwach czekam aż archwizator zakończy pracę, jednocześnie wrzucając wszystkie zdobyte dane na NAS. Jeszcze szybki skrypt, żeby po archwizacji wysłać maila z linkami do agencji i widzę, że mogę odpalić moją tajną broń. Mam cichą nadzieję, że uda mi się zmylić pościg, choć gdyby nie, to dane są bezpieczne. Miałem szczęście znajdując tu Synology.

Ochroniarze weszli do pomieszczenia otwierając drzwi potężnym kopem. W środku zobaczyli przerażonego mężczyznę w trakcie rozgrywki CSa na de_dust2. Od razu domyślili się kto to. Ostrożnie przeprosili i grzecznie, z lekkim strachem przeprosili za zamieszanie. Mieli wszak doczynienia z moderatorem wykopu, a w branży chodziły plotki, że to zakład pracy chronionej i nie należy agitować jego pracowników. Zażenowanie przykryło uczucie, że jednak coś jest nie tak.
Czy to był jego wygląd? Nie, to nie to, wyglądał na typowego piwniczaka. Więc co...?

- Przecież on rushował na A! - wykrzyknął jeden z ochroniarzy.

Kiedy znów wpadli do pomieszczenia, te już dawno było puste. Jedynie radośnie mrugające diody NASa świadczyły, że ktoś tu wcześniej robił backup.

#teamsynology #pdk