Wpis z mikrobloga

#xiaomi #70mai dash cam pro plus problem z ustawieniem godziny. Za każdym razem jak włączę samochód godzina przeskakuje kilka godzin do przodu. Ktoś zna rozwiązanie tego problemu? (Wielokrotnie synchronizowałem godzinę przez aplikację oraz zaktualizowałem soft)
  • 2
@piotruss: mialem to samo, rozwiazaniem jest ustawienie strefy czasowej -7h lub update software do 0.0.37w i powinno byc git. Dodatkowo miałem problemy z tym, że co jakiś czas wyskakiwał błąd, że karta jest uszkodzona chociaż w rzeczywistości nie była - po update do 0.0.37w oba problemy zniknęły (póki co jest okey) i nie trzeba już ręcznie zmieniać strefy czasowej. Pozdro
@Pushupek009: z komunikatem "karta jest uszkodzona"? W zeszłym tygodniu kupiłem jedną kamerę 70mai dashpro plus+ A500S-1na drugi dzień odesłałem bo nie dość że komunikat o karcie to w trakcie aktualizacji kamere zablokował całkowicie. Przysłali drugą jest zaktualizowany do 1.0.2ww z 2021.04.03 komunikaty o karcie pojawiają się w losowych odstępach czasu. Kart przetestowałem 4 dodatkowo te karty przetestowałem w kamerze 70mai A500 i działają bez zarzutu. Wysłałem zapytanie do wsparcia odpowiedź "Dzień