Wpis z mikrobloga

#ilejestpolitykiwtygodnikuneuropa to oddolna inicjatywa oceny zawartości treści politycznych w cotygodniowym znalezisku Tygodnik Neuropa. Oceniamy każdy podpunkt w poszczególnych działach tematycznych.

Dlaczego to robimy? Moderacja konsekwentnie odrzuca zgłoszenia braku tagu #polityka, dlatego zdecydowaliśmy się w przystępnej formie przedstawić, jaki udział w znalezisku mają treści o charakterze politycznym.

Tygodnik Neuropa wydanie 17

Polska - 0/5
Europa - 1/7
Bliski i Środkowy Wschód - 1/4
Azja - 2/4
Afryka - 0/3
Ameryka Łacińska - 2/2
Ameryka Północna - 1/3
Oceania - 0/2
Ekonomia i gospodarka - 1/3
Nauka i Technologia - 1/4
Idee, Kultura, Społeczeństwo - 0/3

Ocena: 22,5 %

===
#wykop #polityka #4konserwy #neuropa #moderacjacontent

#ilejestpolitykiwtygodnikuneuropa - obserwuj lub czarnolistuj
L3stko - #ilejestpolitykiwtygodnikuneuropa to oddolna inicjatywa oceny zawartości tre...

źródło: comment_1614937114QwuU8DMBNFNfFvHm0nnV2s.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@L3stko: Czyli wy właśnie udowadniacie że moderacja ma rację odrzucając bo treści polityczne w Tygodniku Neuropa nie stanowią nawet 1/4 zawartości? Chłopie to już ja mam większą procentową zgodność poglądów z Korwinem xddddd
  • Odpowiedz
@L3stko: jak już pisałem - tag #polityka nie jest na wykopie używany w kontekście wydarzeń światowych - wyborów, tego co przeszło przez parlament. Informowanie o wydarzeniach światowych i regionalnych to nie jest wykopowa #polityka

tak jak tutaj https://www.wykop.pl/link/5787937/joe-biden-46-prezydentem-usa/

Wyniki, zapowiedzi wyborów w danych krajach to top tematy z perspektywy tychże państw - treści o tym mają funkcję informacyjną, a nie polityczną.
  • Odpowiedz
tylko memy i śmieszne obrazki są wyłączone spod obowiązku dodawania tagu #polityka. Chyba że uznajemy, że Tygodnika Neuropa nie należy brać na poważnie - wtedy w porządku. ¯_(ツ)_/¯


@L3stko: niedawno sam zauważyłeś, że wyłączone są również #toptematy
  • Odpowiedz
Wyniki, zapowiedzi wyborów w danych krajach to top tematy z perspektywy tychże państw - treści o tym mają funkcję informacyjną, a nie polityczną.


@L3stko: że tak sam siebie zacytuję - dobrze wiesz, ze to prawda
  • Odpowiedz
@Deska_o0: jakie szukanie spisków, coś ci się pomyliło. No i już tłumaczyłem w innym wątku. Nie będzie alternatywy, konserwy sami wiedzą co mają myśleć i nie trzeba im robić podsumowania.
  • Odpowiedz
jakie szukanie spisków


@L3stko: takie jak ten wpis

Nie będzie alternatywy, konserwy sami wiedzą co mają myśleć i nie trzeba im robić podsumowania.


@L3stko: czyli konserwy nie czytaja informacji ze świata bo moglyby zacząć myśleć samodzielnie?
  • Odpowiedz