Wpis z mikrobloga

Trolluję sobie pod postami Grzegorza Brauna na FB a babka mi odpisuje takie coś XD.

Panie Jezu bardzo prosimy o wskazanie osoby godnej pełnić rolę Prezydenta Polski od 2020 roku na okres 5 lat.PAN JEZUS „BÓG OJCIEC powiedział przed pięciu laty – Grzegorz BRAUN – PREZYDENTEM POLSKI, a Ja Jezus Chrystus ponawiam – POLACY na GRZEGORZA BRAUNA ODDAJCIE GŁOSY. Spróbujcie wybrać Partię Polską – KONFEDERACJĘ, a oczyści waszą Ojczyznę z powikłań demonicznych. Przez pięć lat za rządu obcokrajowców – co należy do Polski? Położono rękę demoniczną na miasta i wioski. Jestem bardzo smutny, że Polacy niby katolicy, a kierują się podpowiedziami demonicznych ludzi, którzy chcą zniszczyć wasz Naród Polski, bo już niszczą, a Mnie nie pytają, więc staną się rzeczywistością wojenne pogłoski. Już od ponad 80 lat mówię do was, że tylko Bóg Jezus Chrystus uznany przez nowy Rząd w Polsce i nawrócony Episkopat – KRÓLEM POLSKI – Zakróluje, co miłością obfituje. Jestem zaniepokojony wyborem Andrzeja Dudy, a jeśli teraz Polacy zgrzeszą takim samym wyborem, to będzie ostatni Wybór Prezydencki w waszej Ojczyźnie, gdyż Bóg Ojciec pokaże, kto rządzi Jego Ziemią, aż bardzo was zaboli. Jeśli BÓG OJCIEC mówi: GRZEGORZ BRAUN, to tak ma być i dlatego ci wszyscy innowiercy i zdrajcy Boga i Polski będą mieli dusze w ognistej piekielnej poniewierce. Za nieposłuszeństwo Bogu dusze księży i biskupów – to będą chodzące trupy. NIE MOŻE WRÓG BEZBOŻNY RZĄDZIĆ KRAJEM KRÓLOWEJ POLSKI – MARYI. TO ILE JESZCZE BĘDĄ TRZYMALI MNIE W LOCHACH PAULINI? Powiadam, że wszyscy nieposłuszni Mnie Bogu będą otoczeni po śmierci wielką ilością rogów. Pamiętajcie – nie słuchajcie Rydzyka i jego Redemptorystów przemienionych przez Moich wrogów, bo wtedy zapanują na Ziemi demony pełne niewidzialnych rogów. POLSKA MA BYĆ KRAJEM KWITNĄCYM DOBROBYTEM I MIŁOŚCIĄ RZĄDZONYM. Powtarzam – Prezydent będzie rządził wami razem ze Mną KRÓLEM POLSKI w Polsce. Z waszego Kraju będą brały przykłady inne Kraje i też będą miały z Bogiem Królowanie. Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kaplicy w Chicago .

#heheszki #grzegorzbraun #konfederacja #bekazkatoli
Pawulonik_5mg - Trolluję sobie pod postami Grzegorza Brauna na FB a babka mi odpisuje...

źródło: comment_1614936450yKXmuU697OtNNjknFSgX97.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz