Wpis z mikrobloga

rynek świń jest totalnie zrujnowany. Znam takiego biedaka menela, wulkany na mordzie itd. prosty cham ze wsi niecywilizowany, pewnie nawet żadnego języka obcego nie zna, nigdzie nie był, jeździ gruzem dziadem pordzewiałym e36 1.6 i taki zjebus ma fembota xDDD

Jak widziałem tego gruza pordzewiałego to sie zastanawiałem jakim dziadem biedakiem trzeba byc zeby takim czyms jeździćm, to ja mam gruza w lepszym stanie który jest przeznaczony wyłącznie do męczenia, a ten smiec przerdzewiały to jest najlepszy samochód tego biedaka, jak bym kopnął w dowolny element tego szrotu to by odpadła duża ilość rdzy i szpachli ...

It's over

#przegryw
  • 17
Seba ma fajne e36, a Ty się czepiasz. Dziury w niczym nie przeszkadzają, nawet polepszają osiągi (niższa masa).

Polska, to biedny kraj.


@dzapanisko: chciałem #!$%@?ć takiego kopa w nadkole złośliwie ale by pewnie odpadło razem z kielichem i amortyzatorem więc sobie odpuściłem.

I on sie nazywa Seba xDDD
hciałem #!$%@?ć takiego kopa w nadkole złośliwie


@PogryzionyPrzezPokemony: Zazdrość zżera Cię o tą e36, tak jak korozja :>
Po prostu Seba ma lepszy patent od Ciebie na wyrywanie dup. Ja jak miałem Beemkę, to jeździłem na wiochy, na zabawy w OSP. Podjeżdżałem pod OSP, stawałem przy Becie, odpalałem fajkę i zaraz kilka córek chłopów oderwanych od rwania kartofli, chciało się przejechać.