Wpis z mikrobloga

Żydzi to jest #!$%@? rasa Panów, powiedzcie, że nie. Zobaczcie, Żydzi są dyrektorami w największych bankach, w Ameryce to szanowani biznesmeni. Za wojny jak się ustawili, wąsaty się na nich uwziął, a oni co? Cyk szybciutko na Zachód i sobie gromadzą kosztowności, żyć nie umierać. Żydzi są naturalnie lepsi od innych ludzi, posiadają szósty zmysł od pieniędzy i potrafią przenosić rzeczy siłą woli i lewitować. Znajdźcie badania które pokazują, że jest inaczej. No właśnie. A takie polaki? #!$%@?, ha tfu. Obrzydlistwo. W polsce, jak ktoś jest uważany za bogatego, to pewnie pracuje w banku na jakimś podrzędnym stanowisku. To jest po prostu naród z góry przegrany. Co oni mogą? #!$%@?, samochód Ci wywoskują, jak dasz im dyche na harnasia, albo lepiej #!$%@?, lecha, bo po wielkim prezydencie. To jest takie #!$%@? pospólstwo, takie dno. Nawet nie wiecie, jak ja się wami brzydzę. wy nawet siusiaki macie jakieś #!$%@?. Tacy Żydzi, oni sobie chodzą bez napletka, penis im odpoczywa, chłodzi się, a u was #!$%@?? Ser hoduje. To jest #!$%@?, jak w ogóle można mieć napleta. #!$%@?, ja na waszym miejscu jakbym miał jechać za granice to bym specjalnie zapuszczał włosy, że zrobić pejsy. Lepiej żeby ludzie mnie brali za Żyda niż za polaczka. #!$%@?. Żydzi z was tylko sobie robią jaja. I ja im się nie dziwie, bo oni są od was #!$%@?ów o dziesięć poziomów i sto tysięcy do przodu. Zwyczajnie powodujecie u mnie mdłości, bo co drugi polaczek nie poradziłby sobie w państwie kapitalistycznym. To jest chore. Nikt mnie tak nie #!$%@? jak polaczki.

#takaprawda #pasta #heheszki #bekazpodludzi
  • 4
  • Odpowiedz
@John_Paul_II: Co to napletka. #!$%@? czlowieku się #!$%@? myje codziennie, a nie myjesz sie raz na rok. Napletek jest po to zebys zagazenia nie dostal, bo gromadza sie na zołedziu zarazki. Chyba, ze masz żalupka wtedy chirurgicznie sie wycina napletka
  • Odpowiedz