Wpis z mikrobloga

Miruny halp ( ͡° ʖ̯ ͡°) rozładował mi się telefon, podłączyłam do ładowarki, włączyłam go z powrotem i nie chce złapać mi sieci, wisi na "tylko połączenia alarmowe". Wyłącz/włącz ponownie nie działa, wyjęcie karty sim i włożenie z powrotem też () telefon to samsung galaxy s6 edge #telefony #smartphone #samsung #pomocy #elektronika
  • 16
@kamisan: Raczej metoda prob i bledow, wylacz niech naladuje sie na 100% u mnie tak kiedys bylo, ze jak byla slabiutka ledwo bateria to na poczatku nie lapal ale to byl inny model. Masz inna karte ? W drodze ostatecznosci mozna zrobic twardy reset.

Komentarz taktyczny aby zobaczyc co napisza inni.
W takim razie nie wiem, jak masz zmywacz do paznokci to wez na wacik i delikatnie przeczysc styki wewnatrz telefonu tam gdzie karta, chyba, ze nie ma dostepu. Przykro mi, ze nie pomoglem, trzymaj sie. Oddaj do serwisu, moze jakis leb za pare zlotych naprawi, szkoda telefonu, mogl jeszcze pochodzic.
W dzisiejszej elektronice stosuje sie cyne bezolowiowa, cyna spaja elementy elektroniczne z plytka telefonu, spoiwo te jest czasem zle, krzywo nalozone i dany element wisi na wlosku, ze sie tak wyraze.
Byc moze wystarczy poprawic taki element np. antenka wewnetrzna ma tzw zimny lut, pare groszy i telefon wroci do zycia. Kiedys stosowana byla przemyslowo cyna olowiowa, miala znaczne lepsze wlasciwosci ale wiadomo, olow zly dla srodowiska.