Wpis z mikrobloga

Jak tam boboloki? Czyżby wasz Pan wpadł w cug i teraz przez tydzień go nie będzię? Czy jednak nagra jak alkohol spadnie do bezpiecznej granicy 2,07 promila, gdzie nie widać po nim, że jest pijany? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zagmadfany2: Czekamy na wezwania na policję. Strasz dalej i rób z siebie głupka. Nawet was nie stać na adwokata który to ogarnie, zresztą... Nawet gdyby było was stać to gówno zrobicie. Do tego zmartwię cię tym że w moim iOS jest zainstalowany VPN. Szukaj mnie w Bangladeszu, Malezji czy Filipinach xD Mało tego, ci co nie mają VPN też są bezpieczni. Nie strasz bo się zesrasz ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2: O czym ty bredzisz? Pierwsze słyszę żeby MOPS opłacał komuś papugę. W dodatku taką która będzie miała szanse w ogóle coś ugrać. Ty dymasz państwo? Ty jesteś zwykłym najgorszej klasy pasożytem do tego się tym chwalisz... Trochę szacunku bo ciągniesz moje pieniądze, pieniądze człowieka który może sobie pozwolić praktycznie na wszystko co tylko chce nie tracąc przy tym ani odrobinę honoru. Człowieka który się realizuje zawodowo, dzięki temu mam
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2: A co do MOPSu. Kiedyś zapłacili 18 tysięcy za moje leczenie w szpitalu, wtedy ciężko zachorowałem i nie miałem ubezpieczenia. Więc wiem ile można wyciągnąć, ale to była jednorazowa akcja bo potrzebowałem pomocy. A nie ciągniecie bez przerwy jak sęp.
  • Odpowiedz
A co do MOPSu. Kiedyś zapłacili 18 tysięcy za moje leczenie w szpitalu, wtedy ciężko zachorowałem i nie miałem ubezpieczenia. Więc wiem ile można wyciągnąć, ale to była jednorazowa akcja bo potrzebowałem pomocy. A nie ciągniecie bez przerwy jak sęp.


@AmigaOS: Mam nadzieje że zwrócisz za to te pieniądze nienawidzę takich jak ty co narzekają na swój kraj a żyją za jego pieniądze !!!
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2: Przecież ja nie narzekam na swój kraj, żyje jak chce mimo słabej sytuacji gospodarczej. Narzekają tylko ci słabi którzy nie potrafią sobie poradzić. No zwracam cały czas, płacę podatki za które ty żyjesz. W dodatku przed tą akcją z MOPSem płaciłem podatki przez okrągłe 10 lat. Dałem o wiele więcej niż zabrałem. Potrzebowałem jednorazowo pomocy bo byłem w czarnej dupie, tą pomoc dostałem. Od tego właśnie jest MOPS a
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2: Jedyną osoba która coś boli jesteś ty: „Mam nadzieje że zwrócisz za to te pieniądze nienawidzę takich jak ty co narzekają na swój kraj a żyją za jego pieniądze !!!” Pięknie się posrałeś. I już ci pisałem, nie zarzucaj innym tego z czym sam masz problem.
  • Odpowiedz