Wpis z mikrobloga

@user100: XDDDD rozumiem że dla Ciebie dialog
-daj swój numer to pójdziemy na kawę
-mam chłopaka:)
-a ja żonę i co hehe no daj numer hehe fajnie taką laske spotkać;p
-umm, nie dziękuję, ja tu nawet nie mieszkam
-no zapisz
  • Odpowiedz
@picasssss1: pisanie do obcych ludzi z internetu jest creepy w #!$%@?, natomiast wiadomość, o którą rozbija się cała dyskusja, nie ma nic wspólnego z molestowaniem, no chyba, że komplement od nieporadnego życiowo faceta z problemami psychicznymi uwłacza godności dziewczynie opa.
  • Odpowiedz
@Rzeeznik13 ja sprzedaje suknie slubna, ostatnio po odświeżeniu ogłoszenia zadzwonił typ i zaczął prosić żebym coś o niej opowiedziała, a jak powiedziałam że wszystko jest w opisie, to słyszałam w słuchawce jak wali konia XD ja prdl
  • Odpowiedz
@Rzeeznik13 Moja różowa wrzuciła kilka tygodni temu wpis na kilka grup na Facebooku, że przeprowadziła się z chłopakiem (ze mną) do mojego miasta i pilnie szuka pracy.

Dobrze myślicie - po kilkunastu minutach zaczęły się zaproszenia i wiadomości od spermiarzy xD
  • Odpowiedz
@Rzeeznik13:
Zdrabnianie słów przez dorosłych ludzi (obojętnie w jakim kontekście i do kogo się zwracają) to jakaś makabra.
Przypomina mi to pewną adegdotę, jak ktoś dzwoni do radia i mówi, że na S jakiejś tam wypadeczek był: "samochodzik osobowy zderzył się czołowo z samochodzikiem ciężarowym. Ruch wstrzymany, bo trupki leżą na uliczce i w rowku."
  • Odpowiedz