Wpis z mikrobloga

@kingwing1: jprdl, albo odbieram wykop z równoległego wszechświata albo ty z takiego piszesz, u mnie we wszechświecie poseł Braun to przepełniony nienawiścią do gejów i dziennikarzy wyborczej szur ignorujący badania naukowe z paranoją w temacie ogólnoświatowych spisków organizowanych przez służby i łoże.
  • Odpowiedz
@kingwing1: o pośle Braunie, myślałem że to już ustaliliśmy na poczatku. Mimo wszystko uzylbym "o kim" a nie "o czym", nie powinno się odmawiać człowieczeństwa nawet komuś takiemu jak pan poseł Braun.
  • Odpowiedz
batożenie gejów


@steemm: nie homosiów a publicznych sodomitów

schron zydow pod cpk to pewnie oznaką IQ300?


@steemm: możliwe, nie ze wszystkimi teoriami Brauna się zgadzam ale zazwyczaj mówi bardzo z sensem
  • Odpowiedz
@kingwing1:

zazwyczaj mówi bardzo z sensem


Zazwyczaj poseł Braun zwykł bełkotać w akcie popisu taniej krasomowczosci, to nieco co innego niż mówienie z sennsem, ale rozumiem że proste umysły można w ten sposób oszukać. Jedyne zrozumiałe rzeczy jakie mówi to zawsze hardy szuryzm.
  • Odpowiedz
tylko konfa z braunem byli przeciwko lockdown


@neoplancityliner: błędne wnioski wysnułeś. To że można nie uważać Grzegorza Brauna za najlepszego polityka IX kadencji sejmu, nie być zwolennikiem Konfederacji wcale nie oznacza że jest się za lockdownem
  • Odpowiedz
to kogo popierasz? jedyną siłą polityczną która sprzeciwiała się lockdownowi była konfederacja


@kingwing1: w tym państwie nie ma partii dla ludzi z moimi poglądami.

Nie czyni to z Konfederacji od razu najlepszej partii w całym sejmie. Jak masz głupiego kolegę, który wpadnie na jeden dobry pomysł to wcale nie znaczy, że jest geniuszem
  • Odpowiedz
@kingwing1: a jakie to ma znaczenie dla tego wpisu. wiem, że chcesz użyć moich poglądów dla obalenia tego, że jestem przeciwko Konfederacji i dla odwracania kota ogonem. Zatem mój pogląd jest następujący:
Braun nie jest najlepszym posłem w sejmie
  • Odpowiedz