Wpis z mikrobloga

ALE JAK TO TAK ?? Przecież kuce mówiły, że Trump to gołąbek pokoju

"Pentagon: w 2019 roku w operacjach armii USA zginęło 132 cywilów"

Niezależne organizacje utrzymują, że Pentagon znacząco zaniża liczbę zabitych cywilów - pisze portal The Hill. Na przykład mająca siedzibę w Wielkiej Brytanii organizacja monitorująca Airwars informuje, że tylko w pierwszej połowie 2019 w operacjach wojska USA w Iraku i Syrii zabito od 416 do 1030 cywilów.

"Przedstawienie tegorocznego raportu ministerstwa obrony USA to postęp pod kątem transparentności amerykańskich działań wojskowych. Jednak treść tego raportu sugeruje, że Pentagon wciąż nie zlicza wszystkich cywilnych ofiar" - twierdzi Daphne Eviatar z organizacji pozarządowej Amnesty International.
#usa #polityka #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #swiat #bliskiwschod #geopolityka
  • 108
ja ci nie zabraniam robić z siebie idioty ale jak chcesz zrobić z kogoś to na serio się musisz postarać bardziej

https://biznesalert.pl/naloty-pozbawily-panstwo-islamskie-dochodow-ze-sprzedazy-ropy-naftowej/


@bombastick: A ty znow swoje. Przeczytaj ten artykul.
Jest tam napisane tylko o ograniczeniu dochodow ze sprzedazy ropy. Ograniczeniu o ile o 1% o 1.5%? To jest propagandowa bzdura rzecznikow Obamy i CIA. Zero konkretow. Wykonali w sumie 11,5 tysiaca nalotow bombowych, zginelo mnostwo ludzi, zabili tabuny cywilow. A
W artykule ktory ja wrzucilem jest konkretna informacja o pozbawieniu ISIS


@baidu: jesteś nie tylko idiotą ale też kretynem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) he coalition began a targeted campaign aimed at the Islamic State's oil business in 2015. That air campaign has destroyed more than 2,500 tanker trucks operated by the militants, and
jesteś nie tylko idiotą ale też kretynem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) he coalition began a targeted campaign aimed at the Islamic State's oil business in 2015. That air campaign has destroyed more than 2,500 tanker trucks operated by the militants, and targeted mobile refineries and other oil infrastructure linked to the group, according to
przecież to jest z twojego linku z ustoday idioto

nawet nie wiesz co linkujesz


@bombastick: znow porzechodzisz do wyzwisk?
Nie znam na pamiec wszystkich cytatow z linkow ktore gdziekolwiek wrzuilem. Przy twoim rozstzale to moglobyc colkowiek z czegkolwiek. Chcialem dokladnie wiedzec co teraz wrzuciles.

Dyskusja na tym poziomie jest meczaca. Ja nie mam wiecej zamiaru dyskutowac z kims, kto gdy tylko koncza mu sie argumenty przechodzi do wyzwisk. Ja ciebie w
Twoja wersja prady to sobie w niej tkwij. A co do operacji T


@baidu: to nie jest moją wersja prawdy tylko takie są fakty, które ty udowodniłeś swoim linkiem,

Przebieg operacji TWIi

Oil is the largest source of funding for ISIL, representing about half of the group's income.[4] As of November 2015, ISIL controlled nearly all of Syria's oil production, as well as one oil field in Iraq.[citation needed]

While oil