Wpis z mikrobloga

A ja nie rozumiem tego hejtu. Dobra, Kornelia jest #!$%@?ęta i raczy opowieściami o dzikach, ale reszta? Krystian jest w porządku, trzyma się Basi i nie chce działać przeciw niej, nie to co Remiziak. Olę też polubiłem mimo złego pierwszego wrażenia. Reszta w ogóle jest spoko, kibicuje Basi i Krystianowi. A dymy to zależą od produkcji, nie od nich.
#hotelparadise
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@CwanyLis93: wydaje się jakby cały czas się kontrolował co może zrobić, a co nie, patrzy się jak debil spod byka, nie wie czy teraz może się zaśmiać, czy jednak nie wypada. Jego relacja z Bacha wygląda na sztuczna i tylko po to, żeby dojść do finału.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CwanyLis93: Kornelia akurat spoko, ma emocje ale przynajmniej w nich trwa, a nie jak poebbana Sonia, co 5 sekund zmiana zdania. No i jest w tym śmieszna/cringowa. Ola też spoko, taka prosta dziewczyna, ale z dobrymi intencjami. Co pomyśli to zrobi
  • Odpowiedz
@galileon: no teraz to żartujesz, dokładnie taka sama jak Sonia. Raz się śmieje, raz płacze. #!$%@?ła Krzycha na pewniaka, a dzisiaj zobaczysz jak będzie sama w czarnej dupie. Jest emocjonalnie niezrównowazona.
  • Odpowiedz
@CwanyLis93: na przykład akcja z nową. Gdyby powiedział nie umiem tańczyć nikt nie miałby pretensji, bo skoro nie umie to się w pięć minut nie nauczy, nie? A on zamiast tego powiedział nowej, że jego dziewczyna z innej pary ma to wygrać i że ma w dupie co będzie z tą nową przez co została ośmieszona. Wyobraź sobie, że to ciebie dotyczy i jesteś np. w szkole i bardzo chcesz
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: nie wiem czy oglądałeś w TV czy extra na Playerze, ale to Patrycja powiedziała pierwsza o wygranej i immunitecie tak z dupy, a on od razu mówił że nie umie tańczyć wcale. Druga sprawa, że dalej dobrze się zachował. Wolał olać nową na rzecz Basi, jest uczciwy i lojalny.
  • Odpowiedz
@CwanyLis93: zachował się #!$%@? jak burak. Można być szczerym i być chamem, to sobie nie przeczy w żaden sposób i u niego tak to właśnie wygląda. W obu poprzednich sezonach też potrafili zachowywać się lojalnie, a nikt ich od buraków nie wyzywał za samą lojalność. Skoro wiele osób tutaj ma do niego o to pretensje, a siedzę tu kolejny sezon i takie akcje były zawsze w ten sam sposób podsumowane
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: przeciez on ja uczyl tanczyc a ona zaczela krzyczec ze nie tanczy jak reszta facetow. I tak mial swieta cierpliwosc. Szacunek powinien byc obustronny, to ze jest kobieta nie znaczy ze moze go obrazac i wrzeszczec. Jak nie umie tanczyc to cudow nie wyczaruje. A na playerze bylo jasno pokazane ze powiedzial jej od razu ze nie jest w jego typie, on czeka az bedzie mogl byc w parze
  • Odpowiedz
@CwanyLis93: ja tez kibicuje Basi i Krystianowi. Czy to zauroczenie czy lojalnosc to sie okaze. Simon taki zakochany od poczatku, ciagle rzuca tekstami "po wygrana"... A ta BiBi ma w dupie, mozna zobaczyc w livie na playerze. Tam nie ma chemii, zlewa ja nawet jak lezy obok, tylko po pijaku potrafi pocalowac. Basia i Krystian ciagle sie przytulaja/miziaja/rozmawiaja/spedzaja razem czas. Z ig wynika ze siedza teraz u niego w Warszawie
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: a ja czy nie jestes tym oblechem z programu dla kretynow typu big brother z owlosiona dupa ktorego laska lizala sie z inna i miala go w dupie a on lazil za nia jak szczeniak wymagajacy atencji. Ten ktorego nie lubi chyba nikt w calym kraju i kazdy go wysmiewa.
  • Odpowiedz