Wpis z mikrobloga

#bron wiecie gdzie kupię od ręki Smith & Wesson M & P15-22? Niby wszędzie gdzie jest na stronie to nie maja w sklepie jak dzwoniłem. Swoją droga strony internetowe sklepów z bronią to jakieś nieporozumienie jeśli chodzi o aktualność
  • 26
Nikt nie jest w stanie sprowadzić ?


@gdzie_mi_tu: Raczej nie sprowadzą w detalu, znaczy sprowadzą ale jaka cena będzie( ͡° ͜ʖ ͡°) wiadoma sytuacja na rynku USA nie pozwoli za szybko na kupienie takiej broni, gdyż wystarczająco szybko schodzą one na macierzystym rynku.
@andy_molet: Siwiaszczyk to jeden z nielicznych sklepów gdzie strona pokrywa się z tym co mają na stanie. A mojego nie mają. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@gdzie_mi_tu: Już nie pamiętam czy z nimi pisałem, ale nie mają ceny podanej, więc sądzę, że wysprzedany. :(
@happy3dprints: do skawińskiego oczywiście zadzwoń, ale nie napalałbym się - stany w sklepie internetowym a rzeczywostość u nich to dwa różne światy, dogadać się też z doświadczenia ciężko. Ale jeśli gdzieś znajdziesz, koniecznie się podziel, też rozważam kupno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@happy3dprints obudź mnie gdy z powodu niedostępności m&p15 będzie kosztował 2x cenę sklepowa to rozważę sprzedaż xd

Sam kupiłem inną 10-letnią pukawke .22 za cenę nówki sklepowej, bo USA nic nie eksportuje tak od roku gdzieś