Wpis z mikrobloga

Bede kibicował Parkowi tylko dlatego że jest w stanie oklepać kasjusza. Nawet najmanowi przez to kibicowałem mimo że wiedziałem ze ma małe szanse. Jak kasjusz zachowuje się na konferencjach? Ciagle #!$%@? #!$%@? #!$%@?. Nauczyl sie 4 słów po angielsku. I powtarzał caly czas ze jest piesciarzem a sam powiedzial ze jest zulem nosz #!$%@?. Tylko jesli kasjusz jakims cudem wygra to bedzie jaki to nie jest swietny, bo pokonał typa z UFC. Jesli wygra to bedzie ze w sumie to zlał go typ z UFC i w sumie to nic sie nie stalo. Co sie nie stanie kasjusz wygra i dlatego jest mi smutno bo wiekszego buraka to nawet u najlepszego rolnika nie znajdziesz.
#famemma
  • 11
@el_chapo_2020: ja mówię o tym że jest bucem i burakiem w prawdziwym życiu, na dodatek tępym, a ty mi wyjeżdżasz z kreacja z konferencji.
Kto miał go okazję poznać albo współpracować z nim ten to dobrze wie.
@el_chapo_2020: kiedy z nim rozmawiałeś? przed tym jak sodówka i fejm uderzyły do głowy? Czy może jakoś w ostatnim czasie?
Jest tępy, ma problemy żeby wysłowić się w swoim ojczystym języku już nie mówiąc o choćby angielskim.
Hajsu może ma jak lodu, tak jak Linkiewicz, ale powiedz mi czy ona jest bystra/inteligenta?
@bigb00m
@Zaczki95
Sracie się o pajaca który ma jedno zadanie. Pajacowac. Podchodzicie do tego jakby chlop coś w waszym życiu zmienił więcej dystansu bo to żenada w #!$%@?. Osobiście chciałbym zobaczyć jak Kasia #!$%@? parkingowemu bo to byłby hit chociaż na to są małe szanse. Obu nie lubię
@el_chapo_2020