Wpis z mikrobloga

Komuś wczoraj nie spodobała się przeróbka innego wpisu z dołu i mi ją zdjął, więc napisze w inny sposób:

Na wykopie niemal każdy, kto kiedyś był ulubieńcem, nagle stawał się nemesis. Nie inaczej było z Kasjo (nawet dwukrotnie). Tymczasem nowy idol tagu, Norman Parke, nie wyrobił wagi do Gamrota (dwukrotnie), a każe ją wyrobić menelowi. Irlandczyk nazywa kogoś Fat Boyem, a sam przestrzelił wagę o 1,5 kg. Pałka pół roku temu twierdził, że wejdzie w dyscyplinę Kasjusza i mu #!$%@? na dowolnych warunkach, po czym nagle zmienia zdanie? Co do słynnego "zaorania" na konferencji - Parke jedyne dobre dymy to na Cage'u Kasjusza widział. Jedyny tekst jaki wyszedł Normanowi, to ten o pasie z żabki. W porównaniu do tego co #!$%@?ł w UFC, tu wyglądał na obsrańca. Do tego zabawnie jest nazywać kogoś z 2-0 w MMA #!$%@?ą w tej dyscyplinie. Rataj i Ambro wyglądali jakby zaraz mieli paść na zawał, a w międzyczasie Kasjo tańczył sobie z pucharami. Oprócz tego, wszędzie istnieje przekonanie o inteligencji Parke w porównaniu z Kasjo, tymczasem Irlandczyk uwierzył na słowo mefedroniarzowi XDDDD.

Pewnie ten wpis też spadnie, ale ja nadal jestem #teamdonkasjo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
  • 5
@robert-kowalski: Fat boy to raczej chodziło o sylwetkę skinny fat, więc przestrzelenie wagi o 1,5kg nie ma nic do wyzywania ludzi od bycia fat XDD
Kasjusza ludzie mają za idiotę i hipokrytę, i mają rację, ale to nie znaczy, że nikt nie chcę go oglądać. Dostarcza emocji i to jest najważniejsze. Tylko Wy (#teamdonkasjo) trochę odlatujecie i jego idiotyzm i wszystkie złe rzeczy tłumaczycie tym, że " on udaje pod