Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 759
Choć jego fala popularności już dawno minęła, czasem lubię sobie obejrzeć co tam nowego wrzucił. Tym wywodem mnie zaskoczył bardzo pozytywnie, to już nie ten kanał z suchymi żartami, te wciąż się zdarzają ale tu wow.

Pocelam również cały odcinek szczególnie młodym rodzicom, którzy takej różnicy pokoleniowej, doznają na własnej skórze.
Vertesio - Choć jego fala popularności już dawno minęła, czasem lubię sobie obejrzeć ...
  • 54
  • Odpowiedz
@Vertesio Ja tez go czasem ogladam, ale nie dla beki jaka krecil kiedys, a raczej ze względu ze lubie posluchac kogos kumatego :p troche pomaga mi to zabic uczucie samotnosci, cos w tym stylu. Nie dziwie sie ze juz nie ma takiego contentu jak kiedyś, skoro cale zloto juz wykopane
  • Odpowiedz
  • 24
@Vertesio mądrze powiedział.

Ja go pamiętam z początków jego działalności jak faktycznie w większości oceniał programy mojego dzieciństwa które znałem. Potem mu się kończył content i przestałem go oglądać
  • Odpowiedz
@Vertesio: ta młodzież z ankiety która chciałaby być YouTuberami, chciałaby być raczej takim frizem, który robi filmy o niczym i jego jedynym osiągnięciem są wyświetlenia i subskrybcje.

Dla nich może to nawet obiecująco wyglądać, bo przecież wystarczy niby wrzucać tylko filmiki ze swojego życia z kolegami i kasa sama wpada. Sam pamiętam jak w tym wieku brałem udział w różnych konkursach np. o komputer, czy inne #!$%@?.

Dopiero z wiekiem
  • Odpowiedz
@Aokx: Dlaczego leni? xD Dla mnie to same plusy, że relatywnie rośnie liczba ludzi mogących realizować się, wkładać cała prace w jakieś hobby i jeszcze czerpać z tego siano, zamiast być kolejnym frustratem z gownopracą, która nie daje mu nic poza finansowym minimum egzystencjalnym. A to punkt wyjściowy do uzywek, depresji, większej ilości smutnych polskich mord na ulicy od których aż się żyć odechciewa, jak idziesz na tramwaj. Wszedł ci
  • Odpowiedz
Chcą być yotuberami dla kasy i dlatego że to robota dla leni, a ten debil filozofuje


@Aokx: A ty całe życie byłeś tak mało ambitny? Dzieci raczej nie weryfikują marzeń o ilość pracy wymaganej do ich osiągnięcia.
  • Odpowiedz
@Vertesio: a ja go oglądam do dziś, no i fakt, że czasem straszny z niego bezbek, ale jakoś podchodzi mi on lepiej niż 90% innego gówna na karcie na czasie... no i typ nie jest toksyczny (albo czegoś nie wiem :P) jak wielu innych komentatorów tego typu
  • Odpowiedz
@Vertesio niekryty trafił w głupia niszę na YT z której się już raczej nie wyrwie (a na pewno mu się to nie opłaca), ale gość głupi nie jest i czasem przemyci jakąś inteligentna myśl w swoich filmach. Też lubię czasem obejrzeć coś niezobowiazujwcego jednym okiem i odpalam sobie jakieś jego paradokumenty-commentary
  • Odpowiedz
@Vertesio: ale starcze #!$%@?. Większość nastolatków marzyła o byciu sławnym. Dla dzisiejszej młodzieży sława to nie tylko muzycy, gitarzyści, a youtuberzy ich też najbardziej lubią, a cel wydaje się znacznie bardziej przyziemny. Dzieciak widzi tylko jedną stronę medalu, na której jest sława pieniądze i fun 24/7. Na pewno bardziej realne niż zostanie astronautą jak to było za starych dobrych czasów XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Vertesio: ale dlaczego. Rola youtubera spadnie do roli prezentera telewizyjnego. Youtuberzy będą prezentować treści i realizować scenariusze z góry im narzucone przez korporacje, do tego nadaje się wyrobnik a nie artysta
  • Odpowiedz