Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @Pan_Brzeczulka. Wierząc w jego przemowy, i polecenia na wykopie, uwierzyłem że kupienie przez portal ze śmiesznymi obrazkami miodu będzie dobrym pomysłem. Kupowałem miód po 50 zł... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Jestem na ten moment ponad 49 zł w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...

A tak poważnie, zamówiłem miodzik u gościa 8 miesięcy temu, miodu nie dostałem. Dużo osób tutaj go polecało, a ja miodku kremowego chciałem spróbować. Miodku nie ma, hajsu nie ma, Pan Brzeczulka nieaktywny.

Wiem, że dość sporo osób "zamawiało" pod tym samym wpisem co ja, dostaliście swoje miodki? Z Panem Brzeczulka kontaktu brak, ostatni 6 miesięcy temu zdziwił się jedynie, że nie dostałem miodu i tyle go widziałem.

W dupie mam to 50 zł, chce dostać swój miód!

Dla rozgłosu: Jeśli uda mi się odzyskać miód na który czekam 8 miesięcy, wśród plusujących ten wpis wylosuje osobę której opłacę zamówienie na pyszne do 25 zł!

Pzdr!

#afera #oszukujo #miod #ogloszenie #rozdajo
  • 1
  • Odpowiedz