Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do Was, a dokładniej do entuzjastów FAME MMA. Naprawde sie tym podniecacie??, wiecie co to freak fight??, naprawde macie zamiar za to płacić???. Z mojego punktu widzenia to jest błazenada i to naprawde komiczna, w dodatku tak naprawde darmowa - Twitch, Internetova.tv, i wiele, wiele innych komunikatorów. Nigdy za to nie płaciłem i nie zapłace, oglądam z nudów, ze sportem i rywalizacją to nie ma nic wspólnego. Jeżeli nie będzie "lestlimów" to tludno.....
#danielmagical #famemma #freakfight
  • 11
@ZiomPolski: Kluczowe jest tu "z mojego punktu widzenia". Myślę, że większość oglądających ma świadomość że to zwykła błazenada i z poziomem sportowym ma niewiele wspólnego, ale przecież o to w tym chodzi - ludzie po prostu liczą na walenie cepów jak pod remizą i dymy, a co najważniejsze dostają to ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam pewnie kupie ppv, żeby z kumplami obejrzeć w sobotę przy browarku, bo
@ZiomPolski: Szczerze nie ogladam kazdej gali famemma tylko wybrane gdzie jakas walka/konflikt mie interesuje. Watpie zeby ktos szukal w Fame mma walk na poziomie pro, to ma byc show, ale i rozwiazywanie youtubesrskich konfliktow xD zaplacilem juz przynajmniej za 5-6 gal i nie zaluje, warto bylo zobaczyc na zywo kopa na ryj roksysyna czy zlamana tibie tucznika. 20zl za mile spedzony wieczor to nie wiele.
@ZiomPolski: nie no, szukalem zaczepki i to slabo bo co dopiero wstalem :D mnie właśnie taka pajacówa bawi, ja nie mam pojęcia o mma żadnego. ufc oglądam bardzo rzadko więc wartość sportowa dla mnie odchodzi na bok

siadam z koleżkami i sobie oglądamy, a stream ma sie nie zacinać i być w przyzwoitej jakości