Wpis z mikrobloga

@Regis86: To Ci napiszę: Kup sobie kompletnego Tandembox Antaro, wys D, L500, 30 kg (chyba że Ci coś wadzi to np L450). Do tego płyta 16 mm na dno i tył (w szafce 600 - dno 489x476, tył 477 I x 199; przy większych dodajesz do pierwszego wymiaru, czyli 700 ma 589x476 itd). Oczywiście w zestawie relingi, mocowania frontu i tyłów (z tym jest kłopot teraz ogromny).
Składasz i masz. Jak
@marcel_pijak: To nie ja oryginalnie pytałem, ale i tak w pewnym sensie pomogłeś, bo - chociaż wcześniej nie planowałem - chyba zrobię sobie mały upgrade dwóch szafek w kuchni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki!
@JohnShelby: Mocowanie frontu to takie 2 dynksy.
Rysujesz po wysokości kreskę 32 mm od prawej i 32 mm od lewej. Oznaczasz od dołu 65 mm - i to jest pierwsza, dolna dziurka pod to mocowanie. Musi pasować, jeżeli prowadnice leżą na wieńcu. Odległości do relingu mi wyleciała z głowy, ale to można sprawdzić.
Ważne: szuflady (czyli dna, tyły - do metalowych boków i mocowań tyłów) - skręcasz wkrętami 3,5 x 16
marcel_pijak - @JohnShelby: Mocowanie frontu to takie 2 dynksy.
Rysujesz po wysokośc...

źródło: comment_1614639774WG7sSmWP3vPKNKqqcMg4fk.jpg

Pobierz
@marcel_pijak a jak wyżej, jak chcesz tanio to co najmniej 2 razy tańsze jest GTV modernbox, to jest kopia tandemboxa i też dobrej jakości. Zasada montażu identyczna, instrukcja to jedna kartka, ale wszystko dobrze rozrysowane i jak ją ogarniesz to łatwizna. Płyty 16mm bierzesz z Castoramy/Leroy w sprzedaży mają półki 16mm które Ci dotną na miejscu.