Wpis z mikrobloga

#dylemat #gitara Mam dylemat zajebisty. Kupuję nową guitarrę, za siano takie co niektórzy wydają na auto, albo na perfumy z tagu perfumy. I teraz żeby się odkuć to muszę spieniężyć stare gitary, te co mi nie zależy na nich już są na alledrogo licytacji, ale mam 2 fendery stratocastery american standard - biały, na którym grałem kawał życia, progi są do szlifu, ma jakieś tam ryski itp. Czarny, który jest idealny, kupiłem wrzuciłem jako zapasowy i se leży. I teraz tak biały - grany latami, rozegrany, też przeze mnie lubiany, kawał historii, acz zużyty i trza będzie pewnie za jakiś czas kasę w niego włożyć. Czarny za to niegrany, ciut mniej go lubię, ale progi perfect, podstrunnica z tak pięknego kawałka klonu. Jest jeszcze trzecia opcja - nie sprzedawać żadnego z nich i żyć biednie XD
  • 13
biały, na którym grałem kawał życia, progi są do szlifu, ma jakieś tam ryski itp

grany latami, rozegrany, też przeze mnie lubiany, kawał historii, acz zużyty i trza będzie pewnie za jakiś czas kasę w niego włożyć


@Tony94: No chyba cię pogięło, że będziesz go sprzedawał :P W dodatku przez jego stan, pewnie kupujący będą kręcić nosem.
@4517974: A i mój ojciec radzi, żeby żyć biednie z dwoma stratami, także chyba na razie s zostają dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba że ktoś weźmie tego strata za 5k to leci XD
@Tony94: Ale grałeś już na tym konkretnym modelu? Jak podobają ci się prsy, to nie ma jakichś tańszych modeli, na których się też wygodnie gra? Brzmienie elektryka zależy bardziej od kolumny i wzmaka niż od samej gitary, a pickupy zawsze można wymienić. Nie chcę tutaj obrzydzać jak zatruta strzała ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale nie widzę sensu kupowania gitary za kilkanaście tysi jeśli to nie jest custom,
@LemurChmur: To jest gitara cudo dla mnie. PRS 305 - strat bez tego co mnie w nim boli - bez jazgotu, cieplejszy okrąglejszy. A customa akurat robię u lutnika też i tak XDDD Dzisiaj zamawiałem podstrunnice i drewno na pickguard i strunociąg - robię archtopa ( ͡° ͜ʖ ͡°)